Колеги изчетох доста мнения
Че честото дефектиране на турбото на фокус с мах се дължи на замърсяването на цедка на маслопровода за турбото и спиране на смазването му логично е тази цедка да се почиства а не да се чака да гръмне турбото но не намерих описание как става или защо не се прилага ако някои знае нещо нека пише или да ме насочи кьм линк където е описано.
Кой двигател, кой Ц-Макс...
[attach=1]
1,6 TDCi MkI, най- вероятно...
А нужна ли е тази цедка?
Махай я и не се занимавай
Маслопровода е на два болта, долу при блока и горе при турбото. Сваля се за 10 минути, чистиш маслопровода, продухваш, махаш цедката ако е изобщо там и сглобяваш. Хубаво е да се направи при смяна на маслото. Моята си беше свалена още в Италия. Но аз проверих , за всеки случай.