Форум на FordBG.com

Моделите на Форд => Mondeo => Темата е започната от: Mondeo2000 в 21 Февруари 2020 10:07:32

Заглавие: Първоначално обслужване - Мондео Мк3 2.0 tdci
Публикувано от: Mondeo2000 в 21 Февруари 2020 10:07:32
Здравейте колеги!
Купих си и аз един Ford Mondeo 2.0,130к.с,2005. Естествено трябва да се обслужи поначало, та какво бихте ми предложили като масло, филтри...
Заглавие: Re: Първоначално обслужване
Публикувано от: Pyrhel в 21 Февруари 2020 13:21:10
Има една огромна тема за масла във форума. Иначе - само маслен и горивен ф-р да са от по-читавите, останалото - най-евтиното.