Здравейте колеги!
Купих си и аз един Ford Mondeo 2.0,130к.с,2005. Естествено трябва да се обслужи поначало, та какво бихте ми предложили като масло, филтри...
Има една огромна тема за масла във форума. Иначе - само маслен и горивен ф-р да са от по-читавите, останалото - най-евтиното.