Здравейте!Имам Форд Мондео 1,8 16v 110к.с. 2001г.с климатроник.При включване на вентилатора за топло на позиция AUTO се влючва и вентилатора на водния радиатор без да индикира бутона AC на климатика.Компресора на климатика също се включва.Променяйки посоките на обдухване нещета не се променят без да включвам обдухване на стъклата.При тест за калибровка с комбинация на бутоните не изписва наличие на грешка.Направих седното...Махнах предпазителя на компресора на климатика и перката на водния радиатор пак се включи и върти постоянно докато е включен вентилатора за купето.Без да включбам вентилатора в купето перката на водния радиатор се държи съвсем прилично.Включва и изключва както трябва и държи нормална работна температура на мотора?Та ако някой може да помогне,с идея ще се радвам.