Здравейте колеги,
Имам проглем с съдинителя педал потъва повдигам го с кръка и се оправя, ам след 20 мин пак пропада и въпроса ми е дали е горната помпа
или е от нея или теглиш късата клечка и смъкваш кутия ,то няма други варианти .. все пак провери нивото на сп. течност преди да почнеш с ремонтите
Няма да е зле да огледаш за течове.течноста сменяна ли е.
Здравейте, видях темата и реших да не пиша нова. При мен го има същия проблем, но забелязах и капки по стелката от съединителя. Не съм разбирач, но поопипах нагоре и проверих горе долу от къде капе.. Малко над съединителя. Предполагам, че капе спирачна течност, намаляла е. В понеделник ще я оставя при майстора, да видя той какво ще каже, но прочитайки поста на Alexi, малко се по оплаших.. То ако се сваля цялата скоростна кутия, направо да сменя и съединител.. така и така ще ми вземат една торба с $ за работа..
Цитат на: stefato в 04 Януари 2020 18:40:18
...забелязах и капки по стелката от съединителя. Не съм разбирач, но поопипах нагоре и проверих горе долу от къде капе.. Малко над съединителя. Предполагам, че капе спирачна течност, намаляла е.
Колега,
предполагам говориш за педала на съединителя, щом споменаваш стелката. По-вероятното е да си за "горна помпа"/"clutch master cylinder". Педалът на съединителя е закачен към нея. От нея има тръби вече към лагер-помпата/аксиален лагер в скоростната кутия. Тази илюстрация мисля, че ще помогне: https://ford.7zap.com/en/car/53/6.1112/17/1553/15437/67133/#7A543
Цитат на: zloster в 04 Януари 2020 20:47:17
Колега,
предполагам говориш за педала на съединителя, щом споменаваш стелката. По-вероятното е да си за "горна помпа"/"clutch master cylinder". Педалът на съединителя е закачен към нея. От нея има тръби вече към лагер-помпата/аксиален лагер в скоростната кутия. Тази илюстрация мисля, че ще помогне: https://ford.7zap.com/en/car/53/6.1112/17/1553/15437/67133/#7A543
Страхотен и бърз отговор. Не съм сигурен, но предполагам, че е това. :Х
Ако ви се занимава, вярвам, че ще можете да помогнете и да отстраните проблема.
Голям проблем ли е ако я карам така поне веднъж.. ? Не става без автомобил
Само замяна е лечението, ако наистина сълзенето е от нея. А дали е проблем - има опасност да се предаде напълно горната помпа. Съответно губиш възможност за превключване на скоростите - няма какво да накара да се отдели феродовия диск от маховика. Седмица-две-три по няколко километра градско едва ли ще са проблем, но това зависи колко е износена помпата.
Цитат на: zloster в 04 Януари 2020 22:23:36
Само замяна е лечението, ако наистина сълзенето е от нея. А дали е проблем - има опасност да се предаде напълно горната помпа. Съответно губиш възможност за превключване на скоростите - няма какво да накара да се отдели феродовия диск от маховика. Седмица-две-три по няколко километра градско едва ли ще са проблем, но това зависи колко е износена помпата.
Много благодаря за съветите. Покарах го, вече не са една две капките, вече е доста. Няма да я карам до понеделник. Намерих това видео (http://https://m.youtube.com/watch?v=L7FI8Wa2QIE), показано е доста подробно как става смяната. Честно казано не знам кой би се навил да работи. Някой познат, нещо?
Това видео е от англичанка (автомобил с десен волан). Погледнах за Фокус ЕсТи/ST 2014 г. с ляв волан - и там разкачат кормилния прът. Този процедура ми се вижда работа точно за сервиз.
И предупреждение за капките спирачна течност - тя е силен разтворител. Поврежда покритията на боядисани детайли много бързо.
Аз вече излекувах проблема, сменихме горната помпа с нова на феродо. Сега нито тече, нито потъва, нито имам пари :)) :D :D
Цитат на: stefato в 07 Януари 2020 22:27:53
Аз вече излекувах проблема, сменихме горната помпа с нова на феродо. Сега нито тече, нито потъва, нито имам пари :)) :D :D
Ъп!
Поради продължилото потъване на педала при каране на дълъг път или повече време на една предавка смених целият съединител и долната помпа. Варианта проба грешка с горната не стана. :'(