Форум на FordBG.com

Моделите на Форд => Focus / C-Max => Темата е започната от: Митака 75 в 08 Юни 2019 10:16:22

Заглавие: Питане за подсветката на волана C-MAX 2006
Публикувано от: Митака 75 в 08 Юни 2019 10:16:22
Не ми светят копчетата на автопилота,мигачите,упревлението на радиото и т.н.От къде може да е проблема.Благодаря предварително.P.S.Всички принадлежности които имат подсветка около и на волана не светят.
Заглавие: Re: Питане за подсветката на волана C-MAX 2006
Публикувано от: ivopolr в 10 Юни 2019 07:32:17
И при мен на моя Фокус 2 - 2006та е така. Мисля, че тези бутони изначално нямат подсветка. Веднъж и аз бях пуснал тема дали би трябвало да светят бутоните на круиз контрола но никой не ми отговори, повече не посмях да питам.
Заглавие: Re: Питане за подсветката на волана C-MAX 2006
Публикувано от: zloster в 10 Юни 2019 09:33:10
https://ffclub.ru/post/7251796/
Тук отделно им слагат светодиоди... Това е за Фокус Мк2. Според мен потвърждава, че няма подсветка. Преглед на електрическите схеми би трябвало да отговори по-категорично на този въпрос.
Заглавие: Re: Питане за подсветката на волана C-MAX 2006
Публикувано от: Ozzie в 10 Юни 2019 10:10:44
Моя също няма подсветка на джойстика (да го наречем така) за управление на радиото.
Не мисля, че е болка за умиране, понеже е разположен на твърде интуитивно за достигане и управление с ръка място.
Поне на мен не ми се е налагало да го търся с поглед.