От извесно време ми изписва проблем със системите на двигателя и светва червената лампа.След като загася и после запаля съобщението и лампата ги няма.Дайте идея какво е това и от къде идва този проблем.Благодаря предварително.
Влез в тест менюто и виж за записани грешки.
За влизане в тест менюто - задържаш бутона за нулиране на дневния километраж, даваш на контакт и после сменяш показателите със същия бутон... или май беше от другия, с който се сменяха показанията на борд- компютъра. Ще го установиш в движение.
Има клипчета и подробни обяснения тук там.
За по- точна информация относно записани грешки - закачане на диагностика.
С гадаене няма как да познаем, защо светват въпросните индикации.