Здравейте,
закупих си декоративна кора на мотора, като ми изпратиха и крепежи към нея.
Не съм много сигурен, обаче как да я монтирам. Не знам, къде да завия крепежите.
Попитах в сервиз, там ми казаха, че не е била за този мотор, а като гледам снимки в нета точно с такава кора е мотора..
Да помоля, колегите имащи кора на 1.6 тдци мотора, ако имате снимки ще качите ли да видя, къде точно се слагат крепежите и как изглеждат. Може и да не са ми изпратили точните крепежи...
Благодаря предварително!
Преди време и аз търсих такава кора.До колкото разбрах имало два вида,зависещи от горивният филтър /там някъде стъпвали/.Теглих една майна и си усилих радиото като карам.Успех в монтажа.
А, кората е много важна. Когато изтърва някоя бурма, обикновено се спира на нея и на следващата смяна на маслото си я намирам (tooth) Само че нашият е ТДДИ от 2000 г., така че крепежите са очевидно различни.
@ivchotr
Говориш за кората под двигателя. Христакиев пита за кората над двигателя.
Да, над двигателя.
Сори, грешно съм разбрал ::)
Явно няма желаещи да се отзоват. Тези дни ще видя какво ще ми кажат в МП.
Аз минах по този път, ето такива крепежи ползвах. https://www.olx.bg/ad/kora-dvigatel-ford-focus-mk2-ili-c-max-1-6tdci-CID360-ID7oiTh.html
Ще споделиш ли откъде може да се купи такава кора , евентуално цена и снимки да я видим как изглежда , и аз искам стига да не е " златна"
1. https://www.olx.bg/ad/kora-dvigatel-ford-1-6tdci-CID360-ID7hqZ1.html
2. https://www.olx.bg/ad/kora-dvigatel-ford-focus-mk2-ili-c-max-1-6tdci-CID360-ID7oiTh.html
Сега разбирам.. Оказва се, че имам част от крепежите..оффф и няма кой да се занимава...
Кората отива за продажба. Ако има желаещи :
https://www.olx.bg/ad/kora-dvigatel-ford-focus-mk2-ili-c-max-1-6tdci-CID360-ID7QBxl.html