Здравейте,
Имам проблем с дисплея на борд компютъра на Форд фокус 2/2009г.От вчера не показва нищо,само подцветката на таблото свети. Всички други лампи светят нормално. Всичко работи без копчетата на темпомата ,но незнам дали двата проблема са свързани. Пробвах да сваля акумулатора за 5 минути но не помогна. Тази сутрин отново проработи но само за малко.
Много ще съм благодарен ако споделите мнения и добър сервиз в София/Търново в който ще се съгласят да разследват проблема.
В Търново потърси Мозъка. Боян се казва, де. В сервиза на Лудия, при бензиностанция "Газпром" на влизане в града откъм София. Преди последния разклон за Леденик в посока Търново. Предполагам се сещаш. Ето ТОВА (https://www.vbox7.com/play:75dd201e) е мястото.
Залагам на студена спойка на лентовия кабел! Сваляне презапояване и евентуално ще проработи!
Цитат на: ivchotr в 17 Март 2019 11:20:04
В Търново потърси Мозъка. Боян се казва, де. В сервиза на Лудия, при бензиностанция "Газпром" на влизане в града откъм София. Преди последния разклон за Леденик в посока Търново. Предполагам се сещаш. Ето ТОВА (https://www.vbox7.com/play:75dd201e) е мястото.
Да знам мястото,незнаех обаче че има сервиз. Благодаря много
Цитат на: nasioman в 16 Март 2019 20:44:09
Здравейте,
Имам проблем с дисплея на борд компютъра на Форд фокус 2/2009г.От вчера не показва нищо,само подцветката на таблото свети. Всички други лампи светят нормално. Всичко работи без копчетата на темпомата ,но незнам дали двата проблема са свързани. Пробвах да сваля акумулатора за 5 минути но не помогна. Тази сутрин отново проработи но само за малко.
Много ще съм благодарен ако споделите мнения и добър сервиз в София/Търново в който ще се съгласят да разследват проблема.
Здравей,
Успя ли да си решиш проблема и ако да, как?
Същият се прояви и при мен тази вечер, а до сутринта всичко беше ОК.
Колегата nasioman има точно два поста - веднъж, когато е пуснал темата и втори път, когато е благодарил. Очевидно, няма да отговори на моя въпрос, затова ще съм благодарен на всички останали, които могат да дадат отговор на въпроса ми. За разлика от nasioman, ще напиша как се решава този проблем, когато имам положителен резултат.
Цитат на: Braynoff в 09 Май 2019 22:34:17
Колегата nasioman има точно два поста - веднъж, когато е пуснал темата и втори път, когато е благодарил. Очевидно, няма да отговори на моя въпрос, затова ще съм благодарен на всички останали, които могат да дадат отговор на въпроса ми. За разлика от nasioman, ще напиша как се решава този проблем, когато имам положителен резултат.
Колега Braynoff щом не съм ти отговорил може би не съм видял поста ти ... но както и да е. При мен проблемът го реших като смених таблото. Не успях да намеря някой които му се занимава да търси проблема без схема .
Цитат на: nasioman в 09 Май 2019 22:56:09
Колега Braynoff щом не съм ти отговорил може би не съм видял поста ти ... но както и да е. При мен проблемът го реших като смених таблото. Не успях да намеря някой които му се занимава да търси проблема без схема .
Дори и при в сервиза на Лудия, при бензиностанция "Газпром" ли?
Ъпдейт от тази сутрин - всичко беше ОК, дано да е било нещо моментно. От 9 месеца я карам, до сега не се беше случвало нещо подобно.
Цитат на: nasioman в 09 Май 2019 22:56:09
Колега Braynoff щом не съм ти отговорил може би не съм видял поста ти ... но както и да е. При мен проблемът го реших като смених таблото. Не успях да намеря някой които му се занимава да търси проблема без схема .
И аз купих табло. Предстои обучението му.
Цитат на: Braynoff в 11 Май 2019 14:04:35
Проблемът тази сутрин отново се появи. От къде и за колко си купи табло?
То добре ще си намериш табло, махимум 100лв., повече не давай за втора употреба, но после трябва да го сдвоиш с имобилайзера и да програмираш в паметта му ключовете си. Има писано по тази тема във форума.
Цитат на: ivopolr в 11 Май 2019 16:23:22
То добре ще си намериш табло, махимум 100лв., повече не давай за втора употреба, но после трябва да го сдвоиш с имобилайзера и да програмираш в паметта му ключовете си. Има писано по тази тема във форума.
Да, днес купих от съседния град за 70 лв. В понеделник ще го обучава служител на Мото Пфое, ще го програмира и каквото е необходимо там.