Форум на FordBG.com

Общи раздели => Купе / Оптичен тунинг => Темата е започната от: Ilko G в 09 Януари 2019 13:08:33

Заглавие: Как се махат кръглите "духалки" на таблото
Публикувано от: Ilko G в 09 Януари 2019 13:08:33
Здравейте, и за много години!

Търсих, но не намерих инфо, затова питам: как се махат кръглите "духалки" от таблото на S-Max?
Заглавие: Re: Как се махат кръглите "духалки" на таблото
Публикувано от: zloster в 12 Януари 2019 15:37:53
Колега,
нямам опис с Ес-Макс, но погледни следната информация: