Срещи в Шумен

Започната от Alexi, 22 Септември 2011 22:04:49

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

exclusiveremix

Аз съм за...Само кажете къде и кога.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White


Alexi

Да речем утре ,от 14 на обичайното място ( за новия колега - паркинга зад библиотеката ) .

G_o_c_e_v

За утре имам уговорка да товаря с Фадромата, ако нещо отпадне, ще дойда.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

exclusiveremix

Пристигнах малко по-късно от обявения час...но никой нямаше.Рядко се вижда от цял паркинг само една кола да е форд  (rofl)
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

Ина Тодорова

Ехоо забравихме се, времето се стопли вече можем да се съберем ^-^

exclusiveremix

Надявам се колегите шуменци да са по-сериозни, а не като последната зимна спирка...
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

Milcho

"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Ина Тодорова

Ами когато сте свободни (tooth) аз в момента работя денонощно с шефката (baby), така че нямам претенции ^-^

exclusiveremix

Малко късно се сещам да пиша тук,но в последно време ФБ превъзхожда форума на тема сбирка.
Та... с мой приятел и колега на тема Форд сме решили да направим форумна сбирка в Шумен,която ще се състой на 02.06 от 13:00 часа на паркинга на Била.Засега са поканени колеги от В.Търново,Търговище,Русе,Варна и всички околни градове.Има доста потвърдили хора които ще дойдат.Така че който желае нека заповяда.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White


VENTCI

Айде бе Шумен  :D
На Калояново в събота 08.09.2018 - писта Дракон 8)  8)  8)

G_o_c_e_v

Аз ще реша утре вечер дали ще ходя в Събота.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

аз мисля да направя едно последно плажче .. дават го слънчево ... ма може да се съберем да пием по кафе някой ден ако речете

G_o_c_e_v

Естествено, че може, то даже си е задължително скоро да се съберем.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

G_o_c_e_v

За днес има ли свободни да се видим по някое време. Може да идем на "Юнака" или в "Парк Студентски" след, като се съберем на паркинга. Може и горе на "Стъклото"
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

G_o_c_e_v

Пак да питам, искате ли да се видим? Аз вече нямам работа по нивите и мога да излизам на срещи :D казвайте, кога ви е удобно, Аз ще се съобразя с вас.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

VENTCI

Може да сътворим нещо - днес или утре сл. обяд или другата събота или неделя.

G_o_c_e_v

Да видим друг ще се разпише ли.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

exclusiveremix

Неделя следобяд съм за!
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

Alexi

неделя късния следобед мога аз ..


G_o_c_e_v

Кажете час, така късния следобед си е разтегливо понятие.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

да речем 16 или 16.30 ако ви е удобно

G_o_c_e_v

Аз съм ОК. Другите да кажат.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

VENTCI


G_o_c_e_v

За тези, които потвърдиха да уточня 16:30, че да не ида в 16:00 и да чакам 30 мин.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Ина Тодорова

Малката, ако се наспи и ние ще дойдем ^-^

exclusiveremix

Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

ForeverFord

На паркинга зад библиотеката, предполагам-
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

пичове ,не можах да дойда .. жена ми пострада в гората ,плясна я една клонка през лицето - одрана роговица .. че ходихме в спешното .. как да е добре е ама отървах срещата