Тема: Спорт

Започната от Bobi, 21 Септември 2011 04:38:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Vasilev

След историческата победа на Лудогорец над Стяуа и класирането на българите в групите на Шампионска лига:
Домусчиев към Бекали:
"Запомни едно - румънецът ми е много по-добър от румънеца ти!"  :D


hotblooded



Кой каза че от големите играчи не стават добри треньори   Антига до зимата беше играч, пое директно национален отбор и на първото си СП стана световен шампион. Който го може - си го може!

Dmitarcho

Поредната безлична игра на Българския национален отбор по Футбол. Поредната загуба ....
Ръца Пръца

ihovahi

Цитат на: Dmitarcho в 13 Октомври 2014 23:37:58
Поредната безлична игра на Българския национален отбор по Футбол. Поредната загуба ....

Като гледам Малта как падна само с един на нула от Италия... смятай какво ни чака.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Vesel

Тоя път искам и Малта да ни бие , за да стане ясно дори и на някои циментови глави, че Любо Пенев за треньор на националния не става. Дано най-после да сложат някой, който има стаж поне 10 години на треньорския пост и трайни успехи като такъв. Като нямаме играчи, поне треньор трябва да имаме , който да умее да избере правилните изпълнители, да направи правилната тактика и да извърши правилните смени.

SICKandPROUD

Не само селекционера не го бива. С вратар като Михайлов, няма да стигнем далеч.
Красив автогол на Михайлов.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

hotblooded

 Вратаря да е проблема - повечето са бездарници... И баща му си вкара такъв гол срещу Молдова.

moni74

Щом се коментирa врaтaря, смятaйте зaщитaтa кaквa е. Aми нaпaдението - aко е клaсно трябвa дa компенсирa еднa грешкa нa мaч.


----------------------------

martin1977

Момчета, трагедията е пълна. За татиното не искам да коментирам- той е номер едно, ама на пейката и в сепарето в чалготеката. 15-годишни деца направиха за смях "професионалистите" от националния отбор на България. Бездарници, идиоти .... трябва 13 промени в отбора - 11-те титуляри, треньора и Тати /шефа на БФС/. А още по-добре- да се закрие този отбор и 10-ина години да не участва никъде. Едно е сигурно - ще се борим за 4-то място с Малта и Азърбейджан .... с повече късмет може и пред тях да сме, но едва ли.

hotblooded

С оглед на предини представяния - 3тото място в групата ще е успех. Да се махнем поне от 4та урна - и тогава може да се надяваме на късмет.


Dmitarcho

Не мисля,че треньора има голяма вина. Тея на терена като не могат...какво да прави Любо.
Ръца Пръца

hotblooded

Цитат на: Dmitarcho в 14 Октомври 2014 15:37:19
Не мисля,че треньора има голяма вина. Тея на терена като не могат...какво да прави Любо.
Това е бедата на националните отбори - можеш да избираш само тренера, другото е каквото има.

Vesel

Цитат на: Dmitarcho в 14 Октомври 2014 15:37:19
Не мисля,че треньора има голяма вина. Тея на терена като не могат...какво да прави Любо.
Е как какво, да вика други, по-кадърни или поне по-надъхани. Манолев , Миланов и И. Попов дето се водят звездите на отбора бяха трагични още предния мач с Хърватия а тоя бяха направо безобразни. Вратаря е с 45 мин игра през последната година,централен защитник е резервен бек на цска, в халфовата линия - ветеран от втора китайска дивизия, в нападение - набедените за звезди плюс нападател от втора италианска дивизия.  Пълна трагедия !! И някои псевдоспециалисти ни убеждават че "това са играчите". Има и други, които се биха справили ако не по-добре, то поне биха играли с хъс и желание. А ако имахме истински треньор, можеха и да бият. Но и тези квалификации ги пращам вече в историята.

Vasilev

#253

То спортния сезон е на приключване, ама да изтупаме прахта от темата.

И още един

Dmitarcho

Тези дни ... българския спорт ме радва :) България победи Португалия на футбол - макар и контролна среща :) Портогалци си бяга с титулярния състав, а нашето вратарче, сигурно направи мача на живота си ;)
Преди броени минути Григор Димитров отстрани Анди Мъри на турнира в Маями :)
Ръца Пръца

ihovahi

Браво на Гришо!!!
Който фôрка "майстор" си нахôда!


V.Buzev

Владо Стоянов е скала :)

opex

Гришо е дОбър и може да се радва човек.
Срещу Португалия си беше такъв късмет, не само на вратаря, а и гола ни, че си е направо изключение. Дори се чудя дали да не повярвам на някакъв слух, че бил купен. Що да се радвам :)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

ihovahi

Дали е купен... или не е... колко са ни победите, че да си позволим лукса да не им се радваме?!
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

То че гола беше едно 70-80 % късмет ... и аз така си мисля :)
Гришата довечера играе срещу Монфис ... тая черна маймуна ... :D
Ръца Пръца


TourneoRS

Да поздравим Григор...  (rock)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Ozzie

Нищо не разбирам от тенис (както и от футбол :)) ), гледах от солидарност към гаджето.
Браво на Гришо!
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

TourneoRS

Тцъ тцъ и мачове ли не гледате  :))
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Запрян Б.

Цитат на: TourneoRS в 21 Юни 2018 19:13:26
Тцъ тцъ и мачове ли не гледате  :))

гледаме когато сварим :)

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Запрян Б.

аржентинците много зле

Ozzie

Днешния финал в Баку от календара на Ф1 ще се помни дълго...
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...