Как да стана малко по-грамотен

Започната от Pyrhel, 03 Септември 2014 15:30:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Мани... Минъор; вьн; омьжвам; прьдня. Един даже си беше написал името "Косъо" (omg)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


pAbLo

"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Lucy

"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Alexi


TourneoRS

ЦитатТърговски представител
Описание и
Изисквания:    опит в търговия на едро с захарни иделиa и хранителни стоки и шофйорски умения
от джобса ..
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

pAbLo

Вчера гледам на РЕКЛАМНА ТАБЕЛА - стая с четЕри легла :'( :'( :'( :'(
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Carina

Хм, все назадваме...
Получих официално писмо, на сериозна тема,  на служебната поща, тук-там с емотиконки...
???
Много е зле положението.

Pyrhel

Чета един текст и няколко пъти е написано "ентусЯст" (n)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

Миналата седмица поставях фотоклетки за едно помещение на АГКК, които да заместят ключовете за палене на осветлението.
На всички кабелни кутии и кабели асоциирани към съответното осветление имаше хартиено тиксо с надпис "девятор"
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


К.Методиев

Цитат на: opex в 20 Април 2015 16:23:43
Миналата седмица поставях фотоклетки за едно помещение на АГКК, които да заместят ключовете за палене на осветлението.
На всички кабелни кутии и кабели асоциирани към съответното осветление имаше хартиено тиксо с надпис "девятор"

Та какво му е на девятора, аз съм виждал "винтолатори" колкото щеш.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Pyrhel

Браааттттт
Цитат на: yovko в 22 Септември 2015 21:59:50
Колеги, нов съм във форума, наскоро си купих кола от Холандия - Форд Фокус 1.6 Зетек с газ и навигация. Въпросът ми е имам бордови комп., има копчета R и S, но нямам книгата на Форда, някой може ли да ми каже за какво са?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Нови висоти открих днес. Бях виждал думи, започващи с "най" да се бъркат с превъзходна степен и да се слага тире, например "най-лонова торба", но днес видях и сравнителната степен объркана "Да по-звънят по-телефона" (facepalm)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

Днес имаше спор как се казва: Плашка или Флашка:
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

То и Флашка е вярно ..но се ползва за друго ;) Зависи за какво сте спорили ;)
Ръца Пръца

Pyrhel

Тц, няма такава дума :P Има "преносима USB Flash памет" :P :P :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ivchotr

Българският език е необятен, което от една страна е добре. От друга обаче не е - твърде много възможности да се изявяват неграмотните  (rofl)

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


opex

3,15лв за лайна... Че българина е беден беден е, ма да се чудиш за к'во иска повече пари като и малкото не знае за какво и как да харчи.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

TourneoRS

Тя цялата работа за данъчните.  :D Касова бележка ли е, стокова ли е какво е.. ?
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Dmitarcho

@opex , ще ти снимам какво си пазарувам преди нощна смяна :)
Ръца Пръца

opex

Добре, но също така уточни какво ще означава това - че не си от тези с малко пари или че нещата, които си купил не са лайна, или друго? :)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Dmitarcho

Ръца Пръца

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

Написал е правилно 'радиатори' ???
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

ivchotr

Някои пишат по-вече. Да се  (rofl) ли, да  :'( ли  ::)

Pyrhel

Бях на яз. Душанци и на връщане минахме през Еленската базилика. Успех на чужденците да прочетат за този "NACIONALEN PAMETNIK NA KULTURATA IV VEK". *** и тъпотията, такова нещо не бях виждал, дори в сайта на общ. Пирдоп го има (omg) (omg) (omg)



ЕДИТ: или може би преводът не е за чужденците, а за малките редки лайненца, които пишат коментари под клиповете във VBox-а?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

бахахахаха щото трябва тоя дето е виновен за подобно нещо да бъде уволнен дисциплинарно и така всеки малоумен държавен служител