Зимна среща 2016

Започната от Dmitarcho, 04 Януари 2016 14:56:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dmitarcho

Хотел Феникс - Хисаря

Хотел Старосел - Хисаря

Комплекс Детелина - Хисаря
На това не знам, дали ще има къде да се съберем всички - само 5 апартамента и 2 двойни стаи има. Също ресторант май няма.

Хотел Камилите
Това май ми е фаворит за сега. И цената е супер  8)

Ръца Пръца


ihovahi

Удряме един глас за хотел Камилите.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Alexi

вижте сега ,ако ще сме на Хисаря СПА е задължително .. тоя Камилите няма нищо .. аз бих предложил хотел Аугуста - голям хотел от бай Тошово време ,не е нещо особено но има огромен топъл закрит басейн с пързалка  :D голям паркинг ,места има винаги ,цените са ок за група може и да смъкват

mirohristov

Камилите сме го ползвали и е много чисто и приятно, но няма нищо друго.
Правим си обща среща да се видим, а се почват предложения за хотели със спа , сауни и т.н.
Къща за гости е по-добър вариант.
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

Dmitarcho

Алекси, в Аугиста цената на двойна стая е 90 лв., като за дете искат още 12 .... 200 лв. само за спане .. ми се виждат множко. За това търсих хотели с цена около 50-60 лв. за двойна стая. Не всеки може да си позволи да един уйкент да похарчи една минимална заплата ;) Подкрепям Миро .. искаме да се съберем да се видим ... напием ... налюбим.... и т.н.
За това си мисля, че Камилите са по-подходящи за тази цел ;) До сега все сме се събирали в къщи за гости ... не е имало проблем нито с готвенето, нито с чистенето ... Викам малко разнообразие ;)
Ръца Пръца

Septerra


Ина Тодорова

Така и аз да се включа,  ние с @ForeverFord сме за.

Alexi

ми ок ,дето кажете .. то в Хисаря има и обществен закрит басейн много голям при това .. мене ме влече горещата вода и това си е :))

ihovahi

@Alexi теб на море да те пратим направо  :)) :)) :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Довечера ще направя едно обобшение с присъстващите. Ще се обадя на Камилите да питам дали за тези дати има свободни места
Ръца Пръца


G_o_c_e_v

Двама възрастни + две деца.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ihovahi

Плюс мен и жената :)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


SICKandPROUD



Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Dmitarcho

Скараха ми се, че съм написал грешно датите :) За да не става объркване, лично аз, мисля да направя 2 нощувки - петък и събота. За хотелите хората от първата страница нищо не казват ;)
Ръца Пръца

m_focus

На мен ми идва малко далече, живот и здраве може би следващия път.
карай форд и бъди горд :)

Dmitarcho

@Septerra +1 - двойна стая :)
@Pyrhel - евентуално ще е в двойна стая с @Lucy
@m_focus - не знам дали има единични - търси си любовница :D
@SICKandPROUD +1 двойна стая
@ihovahi +1 двойна стая /или при мене/
@mirohristov + жената и детето
@Ина Тодорова + @ForeverFord - двойна стая
@Alexi + жената и детето
@G_o_c_e_v + жената и децата :)
@Dmitarcho + жената и детото

Ако испускам някой - да се обажда. Утре ще се обадя да питам ориентировъчно колко са заети по това време. Ще питам за такава група дали могат да ни направят отстъпка някаква.

@m_focus Ти ще направиш една среща на лято ;) Да ти дойдем на гости по морето :P :P :P
Ръца Пръца

Alexi

Цитат на: m_focus в 07 Януари 2016 21:34:45
На мен ми идва малко далече, живот и здраве може би следващия път.
на 2 часа ти е  :D

m_focus

Повечко от 2часа е. Идеята за любовницата не е лоша, ама бях се изпуснал пред жената за евентуално пътуване, така че отпада ^-^
карай форд и бъди горд :)

Dmitarcho

Тюх ... Мнищо ;) Някой друг път ;)
Ръца Пръца

m_focus

Кое, любовницата или събирането? :D Разбира се, живот и здраве да е само :)
карай форд и бъди горд :)


V.Buzev

Пиши ме и мен + жената и детето за две нощувки 26-ти и 27-ми.

G_o_c_e_v

Аз забравих да уточня, че също сме за две нощувки
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Gredarov

Пишете още двама за две нощувки

Septerra

И ние най-вероятно за две нощувки, макар че не мога още със сигурност да потвърдя. :)

ihovahi

Като гледам, хотелът (Камилите), не е много голям:

    Апартамент
    Налични: 2бр . Цена - 80.00 лв

    Двойна стая със спалня
    Налични: 8бр . Цена – 50.00 лв

    Двойна стая с единични легла
    Налични: 2бр . Цена - 50.00 лв
 
Добре ще е да се уточни, колко семейства ще сме, за да видим дали ще ни събере.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Lucy

Хубаво е да се преброим възрастните и да се пита каква е цената на човек. Включва ли закуска или не? Да се провери настаняване в двойна стая с допълнително легло за дете.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

Ръца Пръца

Pyrhel

Честно казано 100 лева САМО за спане за 2 нощувки ми се вижда много, какво остава за ония другите варианти от предната страница.

Ей-сега питах, че не помня - като се видяхме с Митака, над Габрово спахме за 15 кинта на вечер, 18 със закуска. Поне на мене нещо не ми се връзва тая цена и бих пропуснал спането.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

това хотелче във Вонеща вода е много сносно ходил съм

V.Buzev

Може и да е хубаво ама Двойна стая - цена на човек 45 лв. малко дебело идва. Това са си 200 лв. за две нощувки.

Цена 40-50 лв. за нощувка в двойна стая е нормално според мен, като се има в предвид че не сме по курортните селища :).