Срещи в Стара Загора

Започната от Danchev, 21 Септември 2011 19:21:44

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Danchev

Здравейте приятели!
Срещите в Стара Загора се провеждат всяка неделя от 19:00 часа на паркинга на бензиностанция Зара, намираща се в посока кв. "Кольо Ганчев".
Всички Форд фенове са добре дошли :)

http://goo.gl/maps/ZZX04
How about a magic trick?


Bobi

Абе, тук никакво развитие ли няма? Снимки, ала бала ?

deshi

Неделя 13:00 часа на сервиза скара... бира  само трябва да  се разберем кои ше сме за  да се разберем за пазаруването... (stir) (stir) (stir)
Грозен си кат` OHC  .....

deshi

За тези които имаТ кардани , може да заповядат към 11  понеже разполагаме с плац  и конуси
Грозен си кат` OHC  .....

ffmk1l

Понякога срещите протичат и по следния начин... :)


Скарата също е по темата ФОРД :)




Естествено някои съчетаха полезното с приятното.


Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

Иван Вълков

Като гледам снимките сте се забавлявали качествено  (thup)  (fri)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Pyrhel

Готин чук :D
Доста фордове се събирате (thup)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

deshi

Днес в 22.10.2011  в 12:00 в сервиза който иска идва и отиваме за снимки а после за скарата :)
Грозен си кат` OHC  .....

vladi tanev

Тази вечер къде ще се ходи
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

toretosz

аз съм за зарата и после малко на езерото (fri)
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P


mitaka25

Някой спомена че нямало снимки от Стара Загора.Ето малко снимки от ретро сбирки:
































































deshi

Смятай ... бях ги забравил вече снимките ...много са  "back in the day "...
Грозен си кат` OHC  .....

mitaka25

Дали другаде биха направили такива снимки?

Danchev

У фейса имаше едни снимки, ама незнам на кой бяха и дали ги пази?
Още от началото ..... Гецката с Гранадата и т.н. имаше и снимки от оня Великден дето паркинга на Пежо едвам ни събра :D
How about a magic trick?

mitaka25

Гео ги има тези снимки.Той ги прави.

deshi

granadata беше много добра :)
Грозен си кат` OHC  .....

Bobi

Шапка ви свалям момчета  (beer) !

mitaka25

Питай алфаджии една синя сиера комби как им разказа играта на една неделна сбирка на техномаркета.Като я зесука и афаджиите си запалиха колите и си тръгнаха. :P :P :P :P :P

vladi tanev

Тази вечер предлагам да отидем пак на трафика че тази зара нещо е студеничко
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

toretosz

Напълно съгласен и без това съм настинал. ;D
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P


Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

vladi tanev

разбира се че приемаме  (fri)
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

Иван Вълков

#22
Тази седмица към колко часа ще се проведе сбирката? Питам да видя дали и аз да не дойда да се запознаем, а и заради зимното време да не би да сте променили часът на срещата.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Danchev

Срещата си е в 20:00 часа, напоследък менкаме местата и обикновенно в неделя някой пише в темата къде ще сме :)
How about a magic trick?

Иван Вълков

Ми тогава ако не е нахално ме чакайте и мен, стига да обадите къде ще се събереме ^-^

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

toretosz

може и някакъв компромис за по рано ако ще пътуваш вечерта и ако другите са навити.Примерерно след залез към 18.00 аз за по рано няма да мога.
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Danchev

Ако ще се качваме нагоре към плаца по-добре да си остане часа или евентуално 7 и нещо.
How about a magic trick?

Иван Вълков

#27
Мен 20.00 ме устройва, все пак съм на няма и половин час, не ми се иска заради мен да си разваляте реда. Боби и Анатоли също щяха да идват и не знам дали има уговорка с тях.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Danchev

Рядко имаме гости, така че последното нещо за което ми пука е реда :D друга ми е мисълта ....
Иска ми се като дойдете да не е здрасти - на масата - чао. Като се роди тая идея с Анатолий си приказвахме да дойде примерно към 7 (може и по рано) или да го посрещна или да го опътя до някъде и да разджиткаме из града докато стане време, а после след масата да идем на едно друго място ....
Затова айде утре да се разберем окончателно какво ще правим и кога да ви чакаме (fri)
How about a magic trick?

Pyrhel

Това "след малсата да идем на едно друго място" направо не ми се коментира как звучи (rofl)

Още един гост ще има - с Боби ще дойдем ^-^
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.