Не-Фордът на hotblooded

Започната от hotblooded, 21 Октомври 2016 23:18:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hotblooded

Пратиха ме в официален сервиз, да видим джама какъв ще е:)


hotblooded

Уника се оказаха тъпи копИлета....   Станало грешка, нямал съм право на официален сервиз,  обаче що да се обадят и да ме пратят другаде. Трябваше да мине 1 седмица и да ми се обади приемника от Опел, че има проблем та да разбера

hotblooded

Няма и месец от както сменях заден джам, снощи някое тъпо копеле е хвърлило бутилка върху колата...


ivchotr

Народът е тотално изпростял.

Alexi

а не ве .. сега гледам по новините 3ма с ампутирани пръсти след гръмнали пиратки снощи .. десетина с изгаряния по лицето ..

hotblooded

Тонове пиратки, включително и самоделки съм хвърлил, не съм повредил ничия кола...
Хайде празник е, Айде - пийнал си,  ОК - станал сакатлък.... Ми ела кажи "ей човек, извинявай..." 

Pyrhel

Тва не е сакатлък, а лайнарщина... Дейба, че и 2 детайла за ремонт и боя...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

hotblooded

Малко 8ци :)

Mondeicho

Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Pyrhel

Мен ме кефи разходът - с конвенционалния автомат, ППХ докарвах мнооооого рядко...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


hotblooded

Дееба не и върви на тая кола по Димитровден...

Днес жената успя да я рендоса два пъти за един ден, веднъж на отиване към работа, от ляво три детайла - две врати и калник, и на прибиране броня фар и калник....   (rofl)

Mondeicho

Еха, ти ще подновиш половината кола значи. Не се ядосвай ламарини се правят, здраве да е!
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

hotblooded

Не се ядосвам,  от 22 години имам моя кола,  всички други преди тази накуп не са имали толкова щети заедно, колкото има тая последната година

jovani68

Карай я направо на екзорсист или ходжа  (rofl)
Има нещо гнило в тая работа. Отърви се от нея.

Mondeicho

Преди много години и ма мен ми се бяха струпали няколко щети една след друга в рамките на година и всеки път си казвах няма да има повече  (rofl)
Очевидно съдбата се е намесила...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

ivchotr

Цитат на: jovani68 в 19 Октомври 2018 09:24:05
Карай я направо на екзорсист или ходжа  (rofl)
Има нещо гнило в тая работа. Отърви се от нея.

От колата или от жената (rofl) (rofl) (rofl)

Ozzie

Цитат на: hotblooded в 18 Октомври 2018 23:16:05
Днес жената успя да я рендоса два пъти за един ден...
Ако номера съвпада, моля да не се приема лично. Току що го видях във фейса.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

hotblooded

Цитат на: Ozzie в 19 Октомври 2018 21:23:42
Ако номера съвпада, моля да не се приема лично. Току що го видях във фейса.
Не избяга :). А и номера е бургаски :)

hotblooded

 Още една година, и още  25 000 км заедно със Опел-а.  За съжаление не мина безпроблемно: освен щетите от идиоти, в началото на март прескочи агренажа. За късмет без да удари клапаните.  Гаранцията беше минала. За 600 лв се върнахме на пътя.  Някак си изгубих доверие в тази кола, замислих се да я сменям...  Сега, след двете рендета миналата седмица - вече съм решен да "и гледам на кафе".  Само не съм решил с какво да я сменям...

petermitkov

Цитат на: hotblooded в 25 Октомври 2018 22:04:23
Някак си изгубих доверие в тази кола, замислих се да я сменям...
Опела си е много добра кола за класа си и трудно може да бъде изместена в този ценови диапазон. Може би евентуално за такова Пежо като на Алекси да се огледаш.
sapienti sat


Alexi

направо новия модел ,тъкмо излезе :)

sstefan

Мондео МК 5 на 2- 3 години  8)

hotblooded

Цитат на: sstefan в 26 Октомври 2018 10:18:11
Мондео МК 5 на 2- 3 години  8)
Проблема там се нарича PowerShit.... Държа колата да е автомат  и на някой екстри, като ел седалки, а те при МК 4.5 и 5 се намират трудно

Alexi

508 :) .. за разлика от мондео 5 ,дизела 2.2 не е отпаднал и е 200 коня и автомат с хидротрансформатор

petermitkov

Цитат на: Alexi в 26 Октомври 2018 20:09:50
508 :) .. за разлика от мондео 5 ,дизела 2.2 не е отпаднал и е 200 коня и автомат с хидротрансформатор
200  коня автомат ще е приятна за каране кола
sapienti sat

hotblooded

Цитат на: Alexi в 26 Октомври 2018 10:00:45
направо новия модел ,тъкмо излезе :)
Година и половина вече се продава.  За съжаление я изпипаха по добре от Мондео, а разликата между Мото Пфое и вносителите на Опел не е полза на Форд :(

hotblooded

Цитат на: petermitkov в 26 Октомври 2018 20:31:20
200  коня автомат ще е приятна за каране кола
Отпаднал е, за съжаление, още през 2016

Alexi

е сега отпаднал ,ти коя година искаш да си вземеш такава кола :) за 2016 нещата клонят към 40к на старо ..

hotblooded

Цитат на: Alexi в 26 Октомври 2018 23:19:02
е сега отпаднал ,ти коя година искаш да си вземеш такава кола :) за 2016 нещата клонят към 40к на старо ..
Останах с впечатление че за нова говорите :)
И преди 2015 пак е доволно рядък, 508GT нов е струвал над 80 бона....

hotblooded

#89
Закръглихме малко...