Предложение за тема "Какво направих по колата си днес"

Започната от Besniq, 29 Август 2014 11:10:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Alexi

абе това не се ли прави без да се махат прозорците


Dmitarcho

Така е много по-лесно ;) по хубаво се опъва фолиото ;)
Ръца Пръца

ValkataFF

Днес я взех от майстора - сменени 4 бр. напречни  + 2 бр. надлъжни щанги на задния мост + 4 бр. тампони на задния мост + 2 жила на ръчната , но проблема с скърцането при преминава през полегнал полицай си остава  :-[.

TourneoRS

Нова година, нов късмет, нови проблеми. Сутринта тръгвам ии замръзна ми изпарителя. От там като се почна. Тройникът на главата ми е протекъл/и то доста,а го смених миналата година/ , алуминиевият тройник който свързва маркучите към изпарителя тече, единият бензинов маркуч също тече.  Обръщам на бензин да се затопли колата, напук и на бензин се прецака  :-X, заседнах на една спирка и тука вече ме хванаха бесовете  (af) (mad). Намерих някакви ръждясали скоби в багажника и ги сложих. Колата запали на газ и едва едва работи. Извадих маркуча който влиза в разширителното казанче и връща излишния антифриз и оставих да облива изпарителя. Видях че когато съм го вадил съм счупил и тръбичката където влиза маркуча.. интересно нали трябва да ми е гадно.   :)) Антифриз намерих в едно квартално магазинче по 1 лев, аз който повече антифриз съм прехвърлил през ръцето, колкото хляб отидох и си купих антифриз  (rofl) Източих малко в една туба за да има място за новия, излезе една чернилка  ??? , а съм го сменял миналата година с хубав. Тогава направих и промивка с препарат на Сонакс , но изглежда ефекта е временен . В понеделник ще сменя всичко с ново.
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

m_focus

 ??? Баси началото на годината, дано вече до края само гориво да сипваш :)
карай форд и бъди горд :)

TourneoRS

Смених новите летни гуми .  ;D

IVECO -  с него не се ходи надалеко .

solo5

Цитат на: Besniq в 18 Септември 2014 23:22:30
Днес и поставих нови хубави крушки "osram night breaker plus" на дългите светлини, че временно бях с едни сини крушки дет явно са само за визия .
Много съм доволен, направо прогледнах...редовната цена им беше 33лв. аз ги взех за 27лв. продавача ми прави някви отстъпки .

Я тоже  (snicker)
Днес смених с:
OSRAM H7 NIGHT BREAKER UNLIMITED
и
OSRAM H1 NIGHT BREAKER UNLIMITED

:D