Ескорт-1.6EFI

Започната от varby, 01 Август 2012 20:32:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

varby

Да покажа и аз моят автомобил:


hotblooded

 Ехаааа, много е запазена, все едно гледам реклама на МотоПфое от 1992ра :)

TourneoRS

Бре , много е лачена и глезена .. моторя Кефи  :)) как си го излъскал само , гледам че и по интериора тук таме има пипнати  нещица ..признай си де  8)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Иван Вълков

SS - наказателя. Колега колицата ти е супер браво (thup)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

varby

Признавам,че съм пипнал тук таме ,но моторя си е така от завода производител.

Pyrhel

Че той верно е във вид като за реклама! Добре дошъл (beer)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Backstage

Браво бе! Слънце! Много ме кефи  ^-^

Bobi

Колата е страхотна! Браво, колега!

varby

Благодаря  колеги, за добрите думи!

BIGFORDFAN

 Ей, много лачена ''пенсия'', супер изглежда, не спирай да си я пазиш, по-новите може и да те разочароват...  ;)


varby

И малко интериор добавих:,,,,

hades

браво евала на такива хора който се грижат така за колите си (thup)
всеки който е горд кара лудо ford

Dmitarcho

Все едно сега излиза от завода  ???  (fri)
Ръца Пръца

varby

Благодаря колеги !Е като всеки употребяван автомобил и моят си има кусури ,но се стремя да ги отстраня навреме.Вчера преглеждах ходовата част и хоп биалетки-2бр. за смяна и се е разскърцал някой тампон.Разсъхнала се е в тези жеги.

varby

След 10 г.вярна служба под знамената си казахме чао с белият лебед.Жената даже си поплака.И те така .Сега ще търсим следващия форд.

Иван Вълков

Съчуствам ти колега..... :-[....... поне сподели сега какво с търсиш и съм сигурен че веднага колегите ще отправят поне 5 оферти. Успех и дано по-скоро пак си с любимата марка  (fe)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

varby

Насочил съм се към Мондео МК2 2.0 16v.В събота ще гледам един в Добрич.Обявата я има в Кар.бг.

Иван Вълков

Малко оспамих темата но имаме тема в която разискваме обяви, а даже понякога и колеги помагат с оглед и морална подкрепа. Успех

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!