Антирадар-2018

Започната от marti1996, 17 Март 2018 11:47:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

marti1996

дайте някакви впечатления за анти.радар който да върши работа без значение от цената, фирмата е голяма, и си плаща данък спокойствие на мвр и автомобилите не се спират, но понякога се случва да прелетиш с 150-200км/ч при ограничение 50 да кажем  :-[


exclusiveremix

антирадара доколкото знам е забранен отдавна в България.Аз миналата година (след като приеха закона,че няма да има знаци за камерите)викам ще си купя един stealt rg300.машинката е добре,ествествено в градски условия пиши през няколко метра,но има как да се запамети мястото и да не пиши.За половин година ползване около 4-5 акта ми е спестило.Но чак със 150 при ограничение 50 не минавам.Той фокуса толкоз не върви  (rofl)
Кофтито е,че с новите лазерни камери или квито са там,моя радар с вградения му лазер mode,няма да може отдалеч да ги засича.Затова уж създателите или поддръжниците на модела,ми пратиха имейл и обясниха,че ще бъдат създадени някви ленти за предния номер,чрез които да се засичат тея нови лазерни камери.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

kaloqn

Ако ограничението е 50, а ти прелиташ с 150-200, не ти трябва антирадар, а ум в главата...

Alexi

викаш прелиташ със 200 при ограничение 50 .. слабоумен ли си колега ти ?

Bivola

Това също е притеснително:

Цитат на: marti1996 в 17 Март 2018 11:47:42
фирмата е голяма, и си плаща данък спокойствие на мвр и автомобилите не се спират

sstefan

На този келеш,няма ли кой да му изтрие темата? Ще поощряваме "батки" ли?

Mondeicho

Къде се плаща тази такса ми е интересно за един приятел питам? (rofl)
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

sstefan

Цитат на: Mondeicho в 17 Март 2018 17:37:07
Къде се плаща тази такса ми е интересно за един приятел питам? (rofl)

(rofl) ...това е добро

marti1996

просто понякога се бърза, а за новите камери не знам какво е спасението, ленти на номерата не вървят щото тогава искат или не ще те спрът

Bizu

Пич, нали се сещаш, че човек може да умре ПРОСТО защото ти бързаш и караш със 120кмч при ограничение 50? Я се замисли ти как би се почувствал ако не дай си Боже нещо подобно се случи с твой близък и човекът отсреща ти каже: "Аз ПРОСТО бързах и затова карах със 120". Май не е толкова ПРОСТО, а?


jo_jo

Темата стана страшна боза.
Така или иначе, ако @marti1996 кара наистина толкова безотговорно, то няма няколко коментара във форум да променят нещата.

По темата - в БГ е забранено антирадар, но радардетектор не е. В Гърция и двете са забранени.
В алито има разни по около 12-13 $, но не знам дали вършат някаква работа.

hotblooded

Под 300 лв не вършат работа.  Също така, ако минцифайците са решили да те изрежат в гръб - пак не върши работа...

Pyrhel

Снощи по ТВ даваха Бързи и яростни, сигурен съм, че темата е породена от това (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ivchotr

Цитат на: marti1996 в 17 Март 2018 11:47:42
дайте някакви впечатления за анти.радар който да върши работа без значение от цената, фирмата е голяма, и си плаща данък спокойствие на мвр и автомобилите не се спират, но понякога се случва да прелетиш с 150-200км/ч при ограничение 50 да кажем  :-[

И този е спал в училище. Една точка и то на най-неподходящото място. Младежта под 25 години е адски неадекватна, а вече пуснаха и захар с аромат на ром. Нещата стават страшни. Ромите не ухаят приятно, поне повечето от тях :-[