Амортисьори Ашика??Що е то??

Започната от ekstremniat, 25 Януари 2017 18:21:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ekstremniat

Здравейте колегите.
На Фокусника му се обадиха преден ляв и заден десен амортисьор.Малко ровене по магазините и попаднах на много приемлива цена за 4 броя от марката АШИКА.Сега идва и въпроса:някой ползвал ли е тази марка и да сподели мнение.
В нета намирам мнение само за спирачни дискове и накладки на марката в субару форум и мненията са много добри.
Та някой знае ли нещо за тези амортисьори?
Благодаря предварително колеги.


SICKandPROUD

Един приятел си взе предни Ашика за Реното, 5-6 месеца минаха от тогава. Не е изревал, а бая кара колата.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

ekstremniat

Цитат на: SICKandPROUD в 26 Януари 2017 22:21:51
Един приятел си взе предни Ашика за Реното, 5-6 месеца минаха от тогава. Не е изревал, а бая кара колата.






Благодаря от полза ми е твоето мнение.

ekstremniat

Първи впечатления от Ашика.Цена:Предни по 54 лева бройка срещу Каяба 103лв с 30% от техко.Задни 32.50 срещу 97 Каяба пак с 30 процента.
Поведени за две седмици:Отлично като за нови амортисьори.
Това е за Фокус 2 комби.
За сега съм доволен и се кефя на ниската цена пък да видим до кога.По мой сметки и една година да ми изкарат пак съм малко по малко като пари от комплект Каяба примерно.
На който желае мога да помагам без значение от частите

Mondeicho

Покарай повечко километри и ще споделиш какво е станало. Аз така взех едни Мейле за задни да видя колко ще изкарат ???
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

ekstremniat

За сега се държат идеално Онзи ден я натоварих с почти 500 килца и трябваше да пообиколя за още няколко дребни неща София.За около 50 километра градско натоварена ми се струва отлично.
А твойте как се държат.

Mondeicho

За около 500-600 навъртяни километри съм доволен, няма тропане, колата е съвсем различна в завоите. Засега съм доволен, времето и километрите ще си покажат.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

ekstremniat

И аз съм на това мнение ще покараме и ще разберем

ekstremniat

Почти година и още нито един от тези амортисьори не е заминал.От септември до декември колата беше сериозно товарена с по около 500 кила през 2 дни

vova

Много е хубаво,когато някой споделя дадена част или симптомите за проблем и после действителната му диагностика и решение.
Така че се надявам който е питал за нещо и след това е намерил правилното решение да пише за да знаят за напред и другите като им опре ицето на допето  (race)


ivchotr

На мен преди 20+ хиляди км ми сложиха задни Монро, ако не бъркам, и няма никакви проблеми. Натоварена, празна, по калдаръми и черно, държат се хайваните.

ekstremniat

Така колеги задните Ашика свършиха.3 години точно и горните им тампони са почти разложени и единият му потропва и оста.За 32.50 толкова хахаах.

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ekstremniat