Обща Среща 2016 /дискусия/

Започната от Dmitarcho, 27 Септември 2016 22:32:14

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Dmitarcho

Какво ще кажете да направим една сбирка ? Някъде края на Ноември /тъкмо да има времи всеки да си организира нещата, тъкмо да избягаме навалицата от декемврийските празници/ ? Приемат се предложения за дестинация и празнична програма :D :D :D

Тема за записване: http://fordbg.com/forum/index.php?topic=8679.0
Ръца Пръца


ihovahi

Много хубава идея. Дано да се видим.

Sent from my K6000 using Tapatalk

Който фôрка "майстор" си нахôда!


Pyrhel

Бях тръгнал да отварям точно такава тема тия дни, но ме домързя да я довърша и остана в черновите (rofl)
Съгласен съм и за времето ^-^ Центъра на БГ нали го знаеш къде е? (tooth)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Дайте малко да разнообразим :D Ти нали ще носиш кюфтета от провинцията :D
Ръца Пръца

Mondeicho

Да сега някой да каже, че ще вземе и лютеница и започвам да се замислям...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

belota


Septerra

Идеята е добра и времето също. Таман ще има време да накипря колата... :P

flowsky

Лютеницата и мездренската рИкия са от мен. Давайте дата и час!

V.Buzev

Ммммм добре, може и някой пързалка да си спретнем ако има снежец  :D.

Dmitarcho

Ще пиша в първия пост кой е "навит" за сега ... и да измислим някаква крайна дата за записвания - за да знаем какво място да търсим. Примерно до 15-ти Октомври да е за записване ... 19-20 и 26-27 Ноември са събота и неделя. ДАвайте предложения за място :)
Ръца Пръца


flowsky

Забравихте ме! Нали ще нося рИкия? Брой и жената с мен.

Dmitarcho

Ръца Пръца

mirohristov

Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

ForeverFord

Пише мен и Ина

Sent from my D2303 using Tapatalk

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Dmitarcho

#14
Как се записвате....пък не сме решили къде ще сме ;) Запазвам къща в Силистра, да знаете ;)


http://www.kashtazagosti.net/index.php/house тук щях е да сме на първия събор..... Капацитета на къщата е 21 маймуни, цената за 2 нощувки е 800 лв.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ръца Пръца

ihovahi

Ние сме за. Супер изглежда мястото. Нека всеки се изкаже.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Alexi

добре изглежда ,и аз съм за

Dmitarcho

Алекси, Вас вече трябва да ви пиша като 3ма ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Pyrhel

Ебаааго, дали басейнът стои с калта? (rofl) (rofl) Кой ще слага чорапите тоя път и ще влиза? (rofl) (rofl)

Снимка за всички, които още не бяха участници във форума - малко преди да отидем към къщичките от първата по-голяма форумна среща:


Жалко, че не открих снимки от къщичките, имаше и от там хубави как се бяхме наредили. Ако запълним капацитета, цената става много приятна, аз съм за. Само не помня схемата с механата каква беше, нали е в постройката до къщата.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

#19
Ъ....на тая къщичка не сме ходили ;) Бъркаш сЪ. Там ме ни дадоха да опънем палатки....и се отказахме и отидохме до Белла Терра.... Където някои се къпаха с чорапи....шеслонзи....и други предмети неподходящи за басейн ;) Там вече е друга собственичка.... И не знам как стоят нещата :) http://www.bellaterra-bg.com/ ето къде бяхме - и евентуално за какво си мислиш ти. Иначе хубаво си прекарахме там ;)

До тук май сме точно 21 човека ...ако всички които са се записали до сега ще потвърдят и ще дойдат. Ако станем повече....или Трявна пак /ако ни приемат след среднощното къпане на Бузев - как на всяка среща все нещо със вода и къпане се случва/ или тези Белла Терра може да пробваме пак. Сега видях цените ....200 за 11 човека...те са две къщички...22 места общо - и басейна ще е само за смелите и прекалилите с лютеница :) 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ръца Пръца


flowsky

С тия темпове на запсване ще.трябва да викаме тия от Гинес да запишат рекорд за най-много форд фенове на една вила.

Alexi

басейна надали ще бачка за жалост  :D

Septerra


SICKandPROUD

На мене ми трябват първо дати. Тогава ще мога да кажа...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk



Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Pyrhel

Днеска на срещата в сф стана въпрос и броих, че не вярвах, наистина се събрахме 21, а къщата е за толкова. Любо и Кристиан проявиха интерес и ако още някой се запише да не стане .!. Митак, помниш ли дали в другата къщичка, където е механата имаше още стаи?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

kaloqn

Аз също бих дошъл с удоволствие, но трябва да знам първо датата.

Dmitarcho

Коя друга къща ? За Гостилица ? Днеска ще се обадя и на двете места ... и в Трявна ще звънна - за всеки случай :)
Ръца Пръца

Dmitarcho

http://www.bellaterra-bg.com/ Тук е свободно за 26-27 Ноември. 25 човека може да се съберем ... Звънях и в Трявна...не ми вдигнаха, ще звънкам пак днеска. Давайте да си казваме кой ще идва...да се бройм...и да запазваме нещо :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

ihovahi

Супер изглежда мястото. За :)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Septerra