>Лети джанти Фокус

Започната от didi11, 17 Април 2016 21:19:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

didi11

 
    Тези джанти си взех като мислех че ще станат за Фокус 1,но ми казаха че ще  опират но като са 15 би трябвало да стават ,гумите са ми 195/60.Дайте някаква идея че незнам какво да правя..... :-[ :-[ :-[



Dmitarcho

Сложи една гума и пробвай, дали ще опрат :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ръца Пръца

Mondeicho

15 ки с такъв размер стават на Корса, мисля че не трябва да имаш проблеми, хората слагат 16 ки на Фокуса. Най-достоверно е да сложиш гумите и да видиш, но ти имаш ли такива или мислиш да взимаш тепърва?
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

martin1977

Тези са от Puma. Мисля че на Фокус трябва да станат без проблем. Обаче лично на мен не ми харесват, а и на Фокус 15-ки малеят.

didi11

Цитат на: martin1977 в 18 Април 2016 16:45:37
Тези са от Puma. Мисля че на Фокус трябва да станат без проблем. Обаче лично на мен не ми харесват, а и на Фокус 15-ки малеят.


   Днес ходих при двама  гумаджии и те сложиха само джантата    и ми казаха че опира в спирачния път  и няма да стане .

didi11

Цитат на: Mondeicho в 18 Април 2016 06:50:03
15 ки с такъв размер стават на Корса, мисля че не трябва да имаш проблеми, хората слагат 16 ки на Фокуса. Най-достоверно е да сложиш гумите и да видиш, но ти имаш ли такива или мислиш да взимаш тепърва?

  Да гумите са ми 195/60,незнам като сложиха джантата от Пума ми каза че опира и май не става заради ЕТ.

Mondeicho

След като си проверил нагледно значи ще взимаш други. За най сигурно такива от Фокус.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

didi11


     Някои ако търси джанти на Форд Пума ги разменям срещу за Фокус 1

jeko

Цитат на: didi11 в 17 Април 2016 21:19:09

    Тези джанти си взех като мислех че ще станат за Фокус 1,но ми казаха че ще  опират но като са 15 би трябвало да стават ,гумите са ми 195/60.Дайте някаква идея че незнам какво да правя..... :-[ :-[ :-[



  може ли да ги видя  0889136850 Жеко

ivchotr

Жеко, тази тема е от 2016 година. Слаба вероятност има да се свържеш с Диди, камо ли пък да барнеш и джантите. Ама успех все пак, де.