402 метра / полигон / парче асфалт в Софиийско

Започната от Pyrhel, 10 Декември 2011 16:57:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Хайде да съберем малко инфо за софийския район, където можем да си поиграем с машинките. Затворени пътища, безлюдни, без пешеходци, които прескачат мантилените и т.н.

Идеята ми е който отнякъде е минал и видял подходящо местенце да драсне по един ред :)

На Битака площадката е асфалтирана и много голяма, но нещо не ми харесва асфалта там, минават от време на време C:-), а и има няколко дупки...

По пътя за Копитото, като се подмине Дендрариума се събират нагоре в планинския път да пилят гуми по завоите, ама там хич не е подходящо.

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


yoshi

идеята е добра по принцип но е и малко неосъществима в смисъл че липсват тези земи а ако ги има ще са много далеч но в процес на търсене мойже и да изникне нещичко знае ли човек от каде ще се покаже зайчето  (thup)

BIGFORDFAN

 До бившия завод Балканкар в района на Овча Купел има дълга и подходяща отсечка,но имаше и дупчици тук-там,като цяло обаче е най-добре в София.Иначе летището до Сапарева баня е над 2км дълго и е перфектното място за проби,на около час от Софето.
П.С.паркингът на ХИТ Люлин е ОГРОМЕН,на Метро също има доста място....

Pyrhel

ХИТ-а не го ли заключваха? Младосткия е много удобен за пилене на гуми, има и естествени конуси (под формта на бордюри :D), но му пускат кепенците.

За Сепарева Баня... Не е ли оградено с мрежа това? Ще се разходя някой ден да го видя Летището >:D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

BIGFORDFAN

 Прав си за Хит,не се сетих...А на Сапарева баня не си ли ходил,на мен майка ми е от там и съм ходил милиони пъти(напоследък все по-рядко :-[),но наистина е най-близкото дълго и ПОСТОЯННО ОТВОРЕНО летище до София-на около 80км.,като половината са магистрала.
П.С. сега се замислям че курорта Паничище е на 10км от летището....ако ме разбираш накъде клоня (happy) (beer) (stir)

Pyrhel

Разбирам те >:D (stir)
Ще се разходя до там да проверя как са нещата :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

{REDNIKA}

#6
Паркинга на червено знаме зад Лук-ойл едно време се събирахме там с лададжийте :)
http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=%D0%9B%D0%B0%D0%B4%D0%B0+%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0+28122008
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

BlackMesa

Ето няколко местенца, които се сещам на първо четене: 
1. Захарна фабрика, под моста почти до у-ще Хенри Форд (не голям, с локални завойчета, добър предимно за зимата, че пътя има тук там дупки).
http://www.bgmaps.com/link/3CF38E8BF70A462C0E26125FEE1E63D4 ;
2. кв.Горубляне->Панчарево->с.Кокаляне, преди табелата на Кокаляне има отбивка в ляво, по която се слиза надолу, сравнително каше меясто, доста широко, гладко, без препятствия(освен някоя и друга влюбена двойка)
http://www.bgmaps.com/link/852D3A4CE767D4D66C895CD59CB427F6   
3. някъде в дебрите на Западен парк, но още не съм установил как се стига с кола до там, само с колело за сега съм минавал.

{REDNIKA}

Захарна фабрика като че ли е добре мисля че ще е удобна за всички
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

lazarkk

За коли с задно в края на язовира при кокаляне е повече от просторно и перфектно. Има около 2-3 дупки и коли рядко има спряли, минавал съм няколко пъти и полицай не съм срещал, а е и сравнително скрито от пътя. Но за дръпки... ще трябва да спираме по ливадите  ;D


BlackMesa

За дръпки не става, а полицаите го знаят, но до сега не съм имал яд :)

lazarkk

Да очакваме тогава Сапарева баня 2  ;) Да видим този път какво ще хвърля...

Pyrhel

Вчера Марто ми показа още едно място, където могат да църкат гумите - на входа на Божурище вдясно има голяям паркинг, който си беше предварително разчертан с гума.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

BlackMesa

На кино Арена запад през вечер се връткат и има кръгчета от гуми, но все не мога да ги засека. От приятели в блока до паркинга разбирам, че ходят към 2-3 през ноща най-често, а също и че ги целяат с бутилки от балконите :D За настъпващата зима обаче, мисля, че ще е перфектно няма да има скрибуцане на гуми, също и паркинга е отворен постоянно, широко е и гладко.

Pyrhel

На младостката скърцахме, скърцахме и туриха бариери :D Не знаех, че люлинксата не се затваря, супер! >:D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vasilev

Туриха бариери, ама първите 45 минути е безплатно пиленето на гуми  :D Миналата година ходиха двама приятели. Единият отпред в колата и влачи другия със сноуборд отзад  (race)

BlackMesa

Отпред може да има ама през задния вход от към света троица няма   >:D

Backstage

Супер против съм такива селски прояви!!!! има си писти за тая работа..бухово мухово сепарева баничева и незнам какви други бани.....детето ми не може да спи заради такива селяндури и много пъти съм се зареждал с бухалката но не ходя защото един съсед отиде и го вкараха в болница...така го биха...а той просто им казал че децата му не могат да спят....

BlackMesa

аз говоря за зимата по-принцип, а пилежите наистина са дразнещи

bonso

Днес имаше Драг на Божурище. Нямаше обаче нито един Форд за съжаление...
Мислех да отида с Капри- то да го замерят, но в крайна сметка се отказах и се пуснах в Волво-то. И сега ме е яд  (hammer)


Pyrhel

Колко даде Волвото на 1/4, трябва да си под 14.5 според мен?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

bonso

Волво-то даде точно 14,53 сек. за 1/4 миля  8)

Не съм олекотявал. Бях си с резервната гума даже  ;D

Pyrhel

Оха, много доволно. Ако си навит, като тръгне печката може да ги дръпнем? 8)
Ама на сухо, че и без това не мога да тръгвам (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

marti1996

някой знае ли къде има полигон в софия, където да науча някой да кара, да не е с лунни кратери

Alexi

че той целия град е един гигантски полигон :)

marti1996

така е но вчера като и дадох се кръстих при разминаване  :)) :)) :)), а пък и полицаи има доста

opex

#26
След Панчарево, отбивката за 'трибуните' и ВЕЦ-а (има голяма табелка с Червен кръст) ~200м преди колелото на Кокалянско ханче в ляво движейки се посока Самоков. Почивните дни има бая коли там, в събота бях с приятели и имаше поне 20 паркирани и хората си правят пикник. През седмицата мисля че няма, но и гледай да не е примерно по здрач или тъмно, че някой път се завърта патрулка "на оглед". Или да си с тъмни жамци и бързо да сменяте седалки :)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

marti1996

^благодаря, а да попитам щом не е на пътната мрежа какъв е проблема и да дойде полиция

Pyrhel

На битака непрекъснато мрънкат, на полигоните мрънкат и ни гонят, писта или обособено място няма... Затова простотиите и пиленето на гуми е по улиците... :)

Ще стане голям скандал кое е от републиканската мрежа и кое не, водачът без право на управление носи съдебна отговорност, праскат се условни присъди ако някой реши да се занимава и да направи мизерия.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.