Цъкни реклама - спаси форум

Автор Тема: За какво последно си даде парите?  (Прочетена 65083 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен FoMo4

• Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 75
  • Форд: Mondeo 2.0L Duratorq CR TC, 2011
Re: За какво последно си даде парите?
« Отговор #560 -: Януари 29, 2021, 11:53:19 »
За 6те дни ползване, не съм имал никакви проблеми. Не лагва, 3те гиги памет и 8 ядрения процесор са предостатъчни, за гладка работа на андроида. Има GPS антена, с която хваща по 14-18 сателита, отделно Waze взима данни от интернет през мобилната мрежа.

Неактивен icoguns

• Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 42
  • Форд: Mondeo MK4 1.8 TDCI
« Отговор #561 -: Януари 29, 2021, 20:34:21 »
Задно гърне и тръба до предното 220 лв с монтажа.Не ревеше,но беше свръх ръждясало.Сега е лъскаво  :D

Неактивен Petar 1966

• Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 142
  • Форд: Mondeo 2.0TDCI
« Отговор #562 -: Януари 30, 2021, 14:17:31 »
Зарядно за акумулатор....
Понеже есен и пролет профилактично дозареждам акумулатора,и все търсех от приятели зарядно, така че вече си имам.... (tooth)
Животът иска жертви,но няма да сме ние!

Неактивен Ozzie

• Форд Фен
  • Публикации: 1015
  • Форд: C-Max 1,6 TDCi 80kW, 2004 г.
« Отговор #563 -: Май 02, 2021, 12:56:46 »
Преди няколко дни ходих до "Джъмбо" за някои дреболийки и както е нормално за подобен магазин, винаги може да си тръгнеш с нещо допълнително. В случая лампичките от снимката. Комплект от две лампички с включени батерии 23А 12V за 2,99 лв.
Водят се за монтаж към панти на шкаф (и друга мебел), но не е задължително според мен.
Като се има предвид, че само цената на една батерия варира около 2 лв. на дребно, предложението е изгодно и практично, ако някой тъмен шкаф или гардероб има нужда от допълнително осветяване.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...