Покупка на ST220. Какво може да ме изненада неприятно.

Започната от SICKandPROUD, 13 Март 2015 21:10:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

SICKandPROUD

Здравейте колеги. Както вече някои от вас знаят имам голям мерак за Mondeo ST. Живот и здраве към великденските празници тръгвам за Германия да търся такова. За съжаление нямам база за сравнение тъй като е рядко срещана кола в България.
Бих ви помолил, ако има запознати да ми кажат какво и къде да гледам като слаби места по колата.
Има ли голяма разлика от колите преди Facelift и след него, или е само визулни промени?
Благодарен ще съм на всякакво мнение и акъл, който бихте споделили.
Поздрави.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


Dmitarcho

Фейслифта не е само визуален - поне на другите модели на форд .. предполагам и при СТ-то ще е така. Опитали са се да оправят доста "грешки" от преди това :) Ако има възможност - търси такова ;)
Ръца Пръца

CHEFOBG

На ST до фейса и след са различни праговете,това за сега се сещам.

Pyrhel

Компютрите са различни, скоростните кутии също, а и след фейса са с 6-степени.
@LLCooL ако се сеща може да добави още
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

според мен таблото след фейса е значително по красиво и модерно и само за това си заслужава да се търси след фейса

SICKandPROUD

Супер, благодаря за информацията. Значи след 2003 фейслифт ще търся, а нещо за проблемни части, къде мога да търся слаби места?


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

CHEFOBG


LLCooL

След фейса по добре си търси ,колкото до слаби места - горивната помпа се води въпреки ,че аз нямах подобен проблем и стъпковото моторче е малко кекаво. Други проблеми са главно преди фейса и до колкото знам са отстранени след това ,а за друго не се сещам.


Alexi

държат си цена тия машинки .. аз се чудя като излезе едно закупено от МР на 14к що изчезна обявата за 2 дена :)