От кой оператор ползвате мобилен интернет?

Започната от petermitkov, 04 Юли 2012 11:25:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

От кой оператор ползвате мобилен интернет?

M-Tel
18 (41.9%)
Globul
11 (25.6%)
Vivacom
16 (37.2%)
MaxTelecom
1 (2.3%)

Общ брой гласове: 43

dimkaraganchev

М-да, Теленор ако не се оправят, скоро ще им бия шута. От М-Тел имам оферта за около 11 лв на месец неограничен трафик на максимална скорост интернет и неограничени разговори към всички стационарни и мобилни оператори в България. От това по-хубаво, здраве му кажи.


TourneoRS

Оферта за теб , или е някаква промоция ? За колко време е договора и таксата на месец колко е ?
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

dimkaraganchev

Офертата е специална към определена група. Не е промоция. Но стане ли факт, на Теленор ще им бия шута.

moni74

Когато преподписах Теленор ми удвоиха бързия трафик без промяна в цената.


----------------------------

escobar

Ако разгледаш сравнението горе, дори да удвоиш бързия нет на Теленор, пак е с 4GB по-малко от този на конкуренцията.
Отделно да се рекламираш, че даваш едни и същи условия за нови и настоящи абонати, а реално да правиш друго за мен не е ОК.
Не работя в Мтел или Виваком, просто ми е смешно как се наливат пари в реклама, а реално условията са ти пръчка. Признавам, че повлияха свалянето на цените на Iphone 6.

petermitkov

Да от скрийншота се вижда че плановете са им тотална щета на фона на това което дават останалите.
Мислех че ще изригнат сега преди нова година с добри планове, но продължават да се държат така все едно няма конкуренция.
sapienti sat

Vasilev

Не защитавам Теленора, ма на скрийншотите се вижда, че плановете на Мтел и Виваком са промоционални и намалени от 100 лева. Теленор също имат такъв план, който към момента не е промоционален. Редно е сравнението да се прави на стандартната цена на плана - http://www.telenor.bg/bg/plans/postpaid-plans/rezerv. Друг е въпроса дали и те ще се осмелят да го пуснат на 35 лева.
А по темата, в момента ползвам мобилен на Мтел и Теленор. Като скорост, покритие, стабилност и сила на сигнала, още не съм намерил място, където не Теленор е по-добър от Мтел-ския.

TourneoRS

Понеже ще си преподписвам 100 годишният договор, се излъгах да си взема едно Леново а536 проблема. :D Та в договора ми предлагат 5ГБ на макс спеед.Бидейки пълен лаик, тези гигабайти що годе за колко време ще ми стигнат се питам аз . Основно чета форуми, поща,чатя по малко,скайп- вайбър по малко,  игри не играя.. има си комп за тази работа .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Dmitarcho

Щр са ти пре достатъчни ;) аз бях на 1.5 гб. на месец....и последната седмица ги харчех. Имам чувството,че ни пердашат яко с тея мб.
Ръца Пръца

TourneoRS

Другата ми дилема беше дали да взема Леново или Samsung Galaxy Core 2 Duos, като все още не съм се решил на 100 % .От Windows Lumia 535 Dual Sim се отказах, не е за мен.
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


Dmitarcho

Новите лимии - нали майкрософт купиха нокия, били по-добре от към софтуер от старите, които бяха брандирани като Нокиа Лъмия... Така поне съм чувал ;)
Ръца Пръца

petermitkov

Цитат на: Dmitarcho в 11 Март 2015 20:51:53
Новите лимии - нали майкрософт купиха нокия, били по-добре от към софтуер от старите, които бяха брандирани като Нокиа Лъмия... Така поне съм чувал ;)
Абсолютно същите са си като е сменен само надписа.
За телефон в ниския клас са перфектни - добра батерия, лесни за използвани, добра камера (много по-добра от евтин андроид под 200лв).
Проблема им е че няма толкова много приложения за тях както има за андроид.
Друг проблем е че производители на приложенията не си дават много зор и те са куци - например Viber-a за Windows Phone няма списък с последните хора на които си писал/звънял и всеки път трябва да търсиш човека.
sapienti sat

Dmitarcho

Не твърдя, че съм прав ;) Това съм чул, това споделям. Позната има някаква Лумиа ... е то няма такава глупост. Не мога да се вържа с блуутута с нея, не може да си сложи песен за звънене ... някакви такива странни "проблеми" . Нещо като Iphona :D
Ръца Пръца

Иван Вълков

Абе има и добри андроиди за под 200 лева. Аз си купих ЛГФино за 100 лева като преподписвах. Еми приличен телефон само рамта дето е 1 ГБ. Иначе камера 8Мп, 4 ядрен процесор, 4,5 инча диспкей. Не е връх на сладоледа но е перфектен за Вайбър, Скайп, форуми и т.н

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Dmitarcho

Жената ползва Alcatel Idol 2 .... баси телефона честно :) За 150 лв. ... 5 инча .. работи сравнително добре, прилична камера ... На мен доста ми допада телефона :)
Ръца Пръца

TourneoRS

IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Dmitarcho

За Леново нямам впечатления :D Има и скъпи - има и по бюджетни - поне това което съм гледал по списания ;) Една позната има .. и се оплака, че нямало как да види "последно отворени приложения" ... или там както се води.
Ръца Пръца

tropper

#47
Аз съм с такова леново 536 от няколко месеца. За парите си е ок. Не съм му слагал втора карта и там не знам как е.

Допълвам, че писах от телефона по-рано:
С включен WiFi и GPRS и посветка на дисплея на максимална осветеност, скайп, г-майл... батерията държи около 1.5-2 дена. Ако се намали осветеността спокойно се правят два пълни дни. На игра батерията може да се свали и за 2 часа. Няма самостоятелен сензор за осветеност да си променя сам динамично осветеността на екрана. Може с външно приложение, което ползва предната камера, но е малко бъгаво. Снимки от задната камера (5мп.) се получават доста прилчни като за телефон - по-добри от на старата ми 5-годишна Xperia, която беше с 8мп. Предната камера става за Скайп.

Засега не съм забелязал сериозни проблеми - забиване или друго подобно.
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

pAbLo

Някой може ли да ми каже каква е била скоростта на интернета за да сваля тези данни за около 1 минута. ::)
4881кб
3779кб
2025кб
Мойте изчисления показват завидна скорост - да видим какво е вашето мнение 8)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Pyrhel

Да нямаш предвид 1 секунда, защото ако е за минута е по-бавно от гълъб?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


pAbLo

#50
Не било круши а ябълки.
В разпечатката е написано 4881 единици,във фактурата мегабайти.
За 3 минути "съм свалил" 10 мегабайта,което по един калкулатор вади 640K-DSL    640,000 bps
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

pAbLo

Понеже точно от тези "сладури" съм ползвал интернет на флашка,знам за какъв леш става въпрос,ми стана странно как така се случва този филм?
И тази една минута е началото на всяка сесия.
Не пише колко е продължила - дали 30-45-60 секунди.
А за днешните стандарти 7,2 мегабита ми се струват пощенски гълъб или може оптиката да ме е разлигавила (rofl)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Dmitarcho



Аз съм на Теленор. Доволен съм като цяло ;)
Ръца Пръца

Alexi

ползвам флашка на Ментел .. може да се каже ,че съм доволен ,като затрябва нет вдън гори някъде - горе долу има .. някой пита за Леново - жена ми си взема такъв ,S800 нещо си,вземах и на майка ми - доста прилични машинки на добри цени са - 5" IPS HD, 4 ядрен ,дуал сим ,2 геги рам беше под 300 лв по нова година промоциите .. а ,и батерията е доста добра държи яко

Pyrhel

Митак, пак гледам са те добавили коври у фейсбука :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Ръца Пръца

Dmitarcho



Теленор ме изненадват все повече и повече :)
Ръца Пръца

pAbLo

Питанката ми дойде от там,че аз не съм свалял нищо,само се пробвах да си получа ш@#$@я ММС който ми пратиха от оператора.
И после мерси,Весели празници!
Ши@#$@%и!
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Dmitarcho

ММС... Никога май не съм пращал или получавал ?!?
Ръца Пръца