За рекламите от Google

Започната от Pyrhel, 31 Май 2012 15:54:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Не е възможно да не сте ги забелязали. Надявам се, че не ни мразите много O:-)
Рекламите от Google (AdSense) добавихме, за да може да идва някакъв приход, с който поне да се плаща домейна и евентуалния хостинг (в момента форумът и сайтът ползват нет и хостинг на аванта (yawn)), който в бъдеще ще се ползва. Приходите се определят от броя кликания върху реклама и се получава, че ориентировачните суми на месец са около 10 евро.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Vasilev

Ами значи да кликаме повечко  :P

escobar


tropper

А нали нещо за членски внос ставаше въпрос се мислеше ...  O:-)

Аз не че с мойто вечно присъствие по срещите съм първия, който трябва да говори, ама все пак да си кажа :)

Нещо от сорта на - "който си плаща членски внос, една от привилегиите да е ад-фрии"  (koo)
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

Pyrhel

Мхм, това е една от привилегиите, които ми се въртят в главата и ще ги предложа :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Минаха малко над 2 месеца, ето и резултатите до момента:
Май: €8.5
Юни: €9.46

Условието на гугъл е, че правят превода след €70. Някой получавал ли е от adsense през western union, какви са таксите? Гугъл казват, че е фрии, ама нали я знаем приказката за обяда :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

TourneoRS

#6
Може ли да се направи тези реклами да се отварят в друг прозорец . По - лесно ми е да цъкна 20 пъти и след това да ги затворя , отколкото да връщам назад страницата .

Фатката с десен бутон и отвори в нов прозорец става .. но много кликане ми се пада ..  (stir)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Vasilev

Цитат на: TourneoRS в 24 Юли 2012 22:10:00
Може ли да се направи тези реклами да се отварят в друг прозорец . По - лесно ми е да цъкна 20 пъти и след това да ги затворя , отколкото да връщам назад страницата .

Фатката с десен бутон и отвори в нов прозорец става .. но много кликане ми се пада ..  (stir)

Пробвай със натискане на скрола на мишката  :P

TourneoRS

Научи ме на нова хватка в креватното джудо  :D , тенкЮ .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

pantata

Друг начин е с Ctrl+клик ;) (поне на мозила)


Pyrhel

Рекламите са от доста време - виждате датата на първия ми пост, но вече всички ги виждат. Това е така поради премахването на групите "Клубен член" и "Мото-Пфое" от форума, чиито членове не ги виждаха (инфо тук). Смятам, че средствата, акумулирани от реклами, ще са достатъчни, за да се самоиздържа форума без никакви други постъпления.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

аз реклами не виждам ,имам AD blocker :))

tropper

#12
Уф... Али-Експрес са брутални.
Рекламират некви членове...
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

Pyrhel

Пробвам някакви нови работи в полето под първия пост и няколко дни ще изглежда малко нелепо голямо/малко/криво и се извинявам за очеизваждането :D

Цитат на: Alexi в 17 Февруари 2015 15:49:26аз реклами не виждам ,имам AD blocker :))
Цъкни реклама - спаси форум :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.