Срещи в Шумен

Започната от Alexi, 22 Септември 2011 22:04:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Alexi

Тука ще създам една такава темичка с перспектива да се събираме повече хора че за момента ентусиазма в Шумен е слаб.
За всички които не знаят мястото то е Бош сервиза на края на квартал Тракия ,собственост на един от ентусиастите ,като няма определени дни ами се разбираме предварително за ден/час .


Alexi

утре 14 часа ,за който не знае мястото - сервиза на Бош на края на кв. Тракия

G_o_c_e_v

Ще се опитам да дойда, но не обещавам, зависи от разпределението на силите по обектите :)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

да заформим нещо тази неделя ?

VENTCI

Аз съм на линия - измислете час

Alexi

14 часа на обичайното място  (fri)

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

 :)) те изпитите си минават и без да учиш до колкото си спомням  :))

G_o_c_e_v

Изпитите да, ама понеделник съм на текущ контрол (omg)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

G_o_c_e_v

Аве, препоръчайте от къде да си купя подгревна свещ, че едната "малко" изгоряла, добре че неска си поиграх да ги пробвам. Мисля да си купя от донев, ама нещо 17лв/бр ми се върти по спомен, като купих форда...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


Alexi

Милчо ще има ,ако му нямаш номера ми пиши ЛС да ти го дам

VENTCI

Ако няма при Милчо - магазин Косер. Препоръчвам "искрички" - не съм чул някой да се оплаче до сега. Цената им предполагам ще е на половината на 17 лв.   На Ескорта бях сложил такива и проблем не е имало.

VENTCI

Да направим организация за събота или неделя  (beer)

Alexi

може да ,аз ще съм из града за сега

G_o_c_e_v

Ще гледам да следя, но да е събота, че неделя излитам...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ForeverFord

И аз съм за,ама дали ще доида с баща ми с Мондеото или сам с Ориона, незнам  :P
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

G_o_c_e_v

До еконта на Мадара 1 май имало стационарна камера... има ли нещо вярно...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ForeverFord

#17
Alexi,какво ще кажеш всички които искаме да ти кажем тук и ти просто да направим една обща поръчка ??
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi

мда така ще стане  (fri)

G_o_c_e_v

Утре какво ще правим?
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


ForeverFord

Ние сутрина отиваме на село и над вечер ще се приберем,и незнам дали ще успеем.Зависи и от това от колко до колко смятате да стойте.   :P :P Ако не на тази среща,на следващата сме със сигурност.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

G_o_c_e_v

Колко над вечер, кажи час нещо...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ForeverFord

Ем незнам може би кам 17-18,но не ни чакайте в никакъв случай,ние ако решим ще минем през сервиза на Милчо,да видим дали сте там
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

G_o_c_e_v

Утре, може да съм зает през по голямата светла част на деня... Така че ако направим едно събиране след 17-18 часа, може да седнем някъде на заведение. Само предлагам :)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

G_o_c_e_v

Е ако искате съберете се неделя, Аз тогава пътувам за Русе...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ForeverFord

Ем ще видим,какво ще кажат другите.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

VENTCI

При това положение пр. към 17 ч. утре при Милчо - все пак трябва и Милчо да е там  ;)   Кирил обезателно с Ориона, а татко му с Мондеото (fri)

ForeverFord

Ще се опитаме да дойдем но зависи,колко ще се бавим на село  O:-) O:-)
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi

сега остава и Милчо да научи за организацията  :)) утре ще му звънна преди обяд че не влиза в скайп ,и ще пиша тука