Биела за 1.6 бензин 100к.с.

Започната от Сизиф, 15 Януари 2021 15:27:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Сизиф

Здравейте колеги!!! Моето Фокусче пи вода и имаше воден удар в следствие на което едната биела е видимо изкривена.Проблемът е че никъде не намирам да се продават.Ако някой има или знае от къде бих могъл да намеря моля да сподели.Двигателя ми е 74kw 100к.с. а кода на двигателя е SHDA , проидвежда се от 2004 до 2012 г. Благодаря предварително!!!


Pyrhel

Мегапартс ги продават на единични бройки, там няма ли?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Сизиф

За съжаление в момента нямат,имаше само за 1.4!!! Ако имаш други идеи казвай,аз проверих където можах но не намерих!

ivchotr

Цял двигател няма ли да е по-лесно за намиране?

Сизиф

По лесно се намира цял мотор но моят вече е разглобен и частите са в отлично състояние с изключение на едната биела.Парадоксът е че в България никой не продава биели за този двигател.Затова търся втора употреба,склонен съм дори да взема комплект  от четири биели с бутала защото знам че са трудни за разглобяване.

Pyrhel

Ако тук не можеш да намериш парчета от двигател има вариант от UK - ebay.co.uk. Напиши в търсенето кода на мотора или кубатурата и модела и ще излязат няколко резултата. Тези, които са на best offer обикновено са разглобени двигатели и можеш да се разбереш с продавача да ти прати определена част.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ivchotr

Гледам, че и в нашия ОЛХ има доста Фокуси на части.

Сизиф

Днес съм прозванил всички обяви в Базар,ОЛХ и Мобиле,от тези който ми отговориха само един ми даде надежда,утре ще се чуем с него сутринта.Ако при него се окаже че не стават частите ще продължавам да търся в БГ и ако не намеря ще се ориентирам към кралството!!!Надявах се че някой от форума може да разполага с тези части.

Pyrhel

А в края на краищата... Със сила се е сгънала, със сила и ще се изправи (tooth)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

Цитат на: Pyrhel в 17 Януари 2021 18:32:30
Ако тук не можеш да намериш парчета от двигател има вариант от UK - ebay.co.uk. Напиши в търсенето кода на мотора или кубатурата и модела и ще излязат няколко резултата. Тези, които са на best offer обикновено са разглобени двигатели и можеш да се разбереш с продавача да ти прати определена част.
пазаруването от УК умря вече .. митница ,ДДС ,еори номер бумащина .. по скоро ДЕ е вариант


Pyrhel

Нищо не е умряло, малко по-бавно ще идват пратките и цената на кг ще е с ~1 лв. по-висока ако се ползват куриерите с групажи.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Сизиф

Благодаря на всички за споделената информация!!! Успях да намеря комплект биели с бутала от познат съвсем случайно.Сега започвам да сглобявам и се надявам скоро да съм на пътя :)