Въпроси, препоръки и оплаквания

Започната от Pyrhel, 17 Септември 2011 00:45:35

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

VENTCI

Това съм го писал преди две години в тази тема  ^-^


mike28

#361
 Като ми покажете дори един-едничък форум в света, където има такова правило - пак заповядайте.  ;)

Пък и в тези полета съм виждал какви ли не приумици - ако някой не иска да си каже откъде е, посмъртно не може да го застави човек да го направи.

П.П. В смисъл, че е задължително да се попълва вярно... като цяло, идеята си е чиста глупост.  ::)

Pyrhel

Откакто полето съществува, то то е задължително.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

Би било добре ако има възможност за добавяне на "UP" бутон под оп-постовете в раздел "Обяви", тъй като ще стои по-прегледно без редица "ъп"-постове, понякога страници.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

ForeverFord

Един въпрос,като се цъкне на "Потребители" и после като се даде "Позиция",защо в низходящ ред ги дава "Администратор,Клубен Член,Модератор,Мото-Пфое,Почти Форд Фен,Форд Фен",мястото на "модераторите" не е ли преди "клучните членове",както и на "Форд феновете" преди "Почти форд фен".Позицията "Регионален представител" е между "Форд Фен" и "Почти Форд фен"
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

TourneoRS

Те не са ли подредени по азбучен ред ?
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

ForeverFord

Май си прав,но първоначално като влязох останах в впечатление,че се сортират по низходящ и възходящ.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Backstage

абе извинявайте..има неква промяна дето май пак съм изпуснал...каво е това " Форд фен - нова " и отдолу жълто квадратче? говоря за надписа под аватара ми

Dmitarcho

Анатоли, каза, че ще пипа нещо по форума, и е възможно да има подобни "бъгове" за известно време ;) Няма да се плашиш ;)
Ръца Пръца

Alexi



Backstage


ffmk1l

Предлагам темите за коли, които не са ФОРД да са отделени, а не при останалите. Съгласен съм, че един форум е общност от хора, а не от коли, но все пак смятам че така е редно.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

ihovahi

Напълно подрепям Венелин в това му предложение.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


hotblooded

Цитат на: Венелин в 14 Март 2014 19:41:54
Предлагам темите за коли, които не са ФОРД да са отделени, а не при останалите. Съгласен съм, че един форум е общност от хора, а не от коли, но все пак смятам че така е редно.
Венко, от една страна вярно че сме форд форум. От друга, обедниява ни не просто марката, а по скоро (или поне до скоро беше така) разбирането че един авто форум/клуб се прави от хората, и че хората и идеите им са важното, а не какви коли карат. Днес момчето е сменил форда с VAG, утре дет се вика - пак може да мине на Ford, имаме хора и със Шкода, и разни мацки и лисици със пежаци...  Имаме член, надявам само временно да не пише, който има купе на форд, но със сборна "карантия" от други марки. Честно казано, и аз да си сменя колата, пак бих останал в клуба... вярвам че простотиите последните 2-3 месеца са само временно явление.  Или на кратко - нека не приличаме на много други клубове - да отричаме останалите марки, може над 90% да сме фордаджии, но аз лично не бих върнал никой от събор, сбирка или да му кажа "това не е форума за теб" , "без форд до тук" или "ще си в отделен раздел, не с над - фордаджийте" (е може да се направи изключение за някой ОPELджия, че да не хванем ръжда" - това в кръга на майтапа).
На мен не ми пречи че има не-Фордове в раздела дневник. Пък и не си струва за 4-5 коли да правим отделен раздел.

Pyrhel

Венко, мерси, че писа в правилната тема, а не като Виктор да изплющиш каквото ти е на ум където падне (и съответно по тая причина да бъде изтрито).

Според мен не трябва да се местят, защото дневникът е дневник за "живота" на автомобила, а не за задължително за живота на форд машината. Къде ще ги преместим, нов раздел да направим за 10 теми - "Дневник - други" :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ffmk1l

Цитат на: Pyrhel в 14 Март 2014 20:03:30
Венко, мерси, че писа в правилната тема, а не като Виктор да изплющиш каквото ти е на ум където падне (и съответно по тая причина да бъде изтрито).

Според мен не трябва да се местят, защото дневникът е дневник за "живота" на автомобила, а не за задължително за живота на форд машината. Къде ще ги преместим, нов раздел да направим за 10 теми - "Дневник - други" :)
Цитат на: hotblooded в 14 Март 2014 19:56:12
Венко, от една страна вярно че сме форд форум. От друга, обедниява ни не просто марката, а по скоро (или поне до скоро беше така) разбирането че един авто форум/клуб се прави от хората, и че хората и идеите им са важното, а не какви коли карат. Днес момчето е сменил форда с VAG, утре дет се вика - пак може да мине на Ford, имаме хора и със Шкода, и разни мацки и лисици със пежаци...  Имаме член, надявам само временно да не пише, който има купе на форд, но със сборна "карантия" от други марки. Честно казано, и аз да си сменя колата, пак бих останал в клуба... вярвам че простотиите последните 2-3 месеца са само временно явление.  Или на кратко - нека не приличаме на много други клубове - да отричаме останалите марки, може над 90% да сме фордаджии, но аз лично не бих върнал никой от събор, сбирка или да му кажа "това не е форума за теб" , "без форд до тук" или "ще си в отделен раздел, не с над - фордаджийте" (е може да се направи изключение за някой ОPELджия, че да не хванем ръжда" - това в кръга на майтапа).
На мен не ми пречи че има не-Фордове в раздела дневник. Пък и не си струва за 4-5 коли да правим отделен раздел.
За нищо...просто така ги виждам нещата, аз пиша и в други форуми, не само тук, там така са решени нещата, а дали са 5 или 50 коли, въпросът е принципен.  (read) Изобщо не отричам другите марки да знаете...сектанти има, но аз не съм от тях.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

Lucy

#376
Този форум е първият, в който виждам да се води дневник на кола и да е обособен в определен подфорум за целта и страшно много ми хареса. Дълго време се чудех дали да пусна тема и за моята калинка. И трябва да ви кажа, че е гоУЕм кеф да си пълниш темата с някакви нови неща и после като си я разгледаш от-до ти става още по-готЯно. А и точно Дневника, колкото е детинско да звучи, ме кара да мисля някакви нови неща за пежляка.

За мен лично няма никакво значение къде ще сложите дневниците на НЕфордовете (само ако може - не в кофата  (blush)), но съм с обеждението, че ако се направи отделен подфорум за тях, ще останат с времето в нищото. А до колкото виждам, голяма част от колите са на хора, които преди това са карали Форд и са си останали маниаци или просто подръжници на марката. Ще остави малко тъжен привкус, ако са в друг раздел. Има други, които имат и Форд, но и други каляски. Същото май ще се получи. Но това си е лично мое мнение. Никой не е длъжен да се съобразява с него.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

moni74

Не-фордовете не сa чaк толковa много, зa дa сa в отделен рaздел. A и кaто гледaм, който имa повече коли не си прaви дневници нa всички, a сaмо нa форд. Реaлно нямaм никaкви претенции.
Aко искaте, пуснете еднa aнкетa.


----------------------------

hotblooded

 Защо "лопахте кепенците" на темата за интересните неща?

ihovahi

Отключих темата. Пишеше, че аз съм я заключил  ???
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Alexi


Виктор Велев

Предлагам там където излизат последните постове да няма постове от коша че става обърквация :)

Pyrhel

В сата или долу във форума? Уж съм ги махнал, къде излизат от коша?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

hotblooded

Цитат на: Pyrhel в 15 Май 2014 13:34:04
В сата или долу във форума? Уж съм ги махнал, къде излизат от коша?
Kaто дадеш "покажи твоите постове" или "покажи участието на потребителя" - излизаха и мнения които са в кофа-та...  Скоро не съм обръщал внимание...

Pyrhel

За участието на потребителя да, за да се види всичко, което е написал човека - това си е умишлено.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

mike28

Мога ли да помоля към имената на хората от УС да добавите и никовете им във форума, за да не гадаем тези, които не сме членове и по някакви причини нямаме възможност да присъстваме на срещите, следователно няма как да знаем кой например е Анатолий.

Иван Вълков


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

mike28

  Имената ги виждам, повечето не ми говорят нищо без ник. ;)

ForeverFord

Анатолий Дилов - Pyrhel
Борислав Христов -  amplified
Мартин Пашалиев - bay_huy
Александър Иванов - Alexi
Александър Филипов-Alexandar
Борислав Алексиев-Bobi

Само може на Bobi и Amplified да съм им разменил места,ще ме извиняват
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

mike28