Радиото ми иска код - тема за разкодиране

Започната от Pyrhel, 16 Септември 2011 22:45:31

« назад - напред »

0 Потребители и 9 гости преглеждат тази тема.

Btyson930218

Здравейте да ви попитам за код за радиото за форд фокус сериен номер М035620


Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Dobi

Здравейте.. Свалих акумулатора на колата ми и за да настроя радиото ми иска код. Колата е форд Фокус 2004 г радиото е 6000 CD със сериен  код M614412. Бихте ли ми казали какъв е кодът?

Ozzie

@Dobi
4675
А долу, как да го въведеш.

How to enter your code
Repeatedly press the button 1 until you see the first digit of the code on the screen. For example, if the first digit of your code is 9, press the button 1 for 9 times. If it's 0, press it for 10 times. Do the same with the buttons 2, 3 and 4 to enter the rest of the code. Once the code is entered, press the button 5 to submit the code.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

StefanR

Здравейте, може ли код за М335322, за модел 5000RDS. Благодаря

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Hristo Mitsev

Здравейте трябва ми код за навигация 881 C7E3A0530 7 7249518  blaupunkt.

Ozzie

@Hristo Mitsev
По този номер, не знам, дали тук можем да помогнем. Или снимай всички етикети, които има по устройството и ги пусни тук или ще трябва да ходиш в Мото Пфое.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Весела Цанкова-Георгиева

Здравейте.
Имам нужда от помощ..Моля за код за разкодиране.
Сериен номер : V 184374
Модел :Single CD - GGDS
::)


Ozzie

@Весела Цанкова-Георгиева
7000
Не е нужно много старание, за да го запомните, нито пък да го записвате...  (tooth)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

bobi34

#2801
Здравейте
.Опитах на автоматичния генератор на пароли но ми дава че паролата не може да се покаже и след това ми дава само числото 0 за парола на радиото на форда. Може ли да ми кажете  паролата на радиото на форда със сер.номер  FDC2005 M118888?

Ozzie

@bobi34

5329

P.S. Наистина има проблем с генератора от първото мнение. Може би е само временен, а пък ако не, има и други on-line генератори. ;)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

bobi34

 Много благодаря за съдействието ,паролата включи радиото ,беше ми останал последния 10 опит  (hrn)

Боян Баев

Здравейте,
имам нужда от код
Сериен номер на радиото- v014007
Предварително благодаря ^-^

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Юрий Кръстев

Здравейте
Нуждая се от помощ за кода на радио за Форд Фокус 2002г има номер М293452.
Предварително Благодаря.

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Юрий Кръстев

Благодаря
По късно ще пробвам.
Карам Фокусчето 35000км. и това е първият проблем който има, фантастична количка😊😊😊

Юрий Кръстев

Работи супер, още веднъж Благодарности😊😊😊


mihail ivanov

Здравейте колеги,моля за помощ-на бусче Транзит радиото иска код.модел 6000,сериен номер-V083790.Благодаря Ви предварително!

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Атанас.1111

Здравейте може малко помощ за кода на радиото модел 4000  RDS M039795

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Емил Манов

Здравейте! Трябв ми код за радиото. Сериен номер М271765.

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

vvv111

Здравейте, искам да питам - имам форд фокус с радио RDS 4000 - имам колата от доста време, имам и кода за разкодиране. Веднъж вече съм го използвал. Акумулатора здаде багажа - купих нов. Сега търси кода, но като го вкарвам /както предния път/ - всеки път пише грешен код. Някой знае ли какво става - вече съм направил 4 опита мога да кажа серийният номер и кода от книжката. Проверих го от програма в интернет - изкарва същия код като на книжката. Единствено, което ми хрумва е като съм давал на майстор някой да е сменил радиото - ама пък за такова радио за 10 лв, кой ще прави такова нещо?

vvv111

Здравейте, свалих радиото - друг сериен номер е - сменено е без мое знание. Колеги пазете си колите. Един път е оставяна на майстор без да съм там и са сменили радиото - кой знае какво друго е правено по колата!!!

Ozzie

'ми кажи актуалния сериен номер на музиката
този който е на стикера, залепен върху радиото, не който имаш записан някъде си
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

vvv111

Аз я свалих програмата и си разкодирах радиото. Проблема е, че се пипа по колите в сервизите. В случая - при смяна на гумите, подменят ти радиото!!!