Мондеото на tropper

Започната от tropper, 03 Октомври 2011 20:13:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tropper

Ford Mondeo MK1
Година: 1993 - вече сме пълнолетни  (happy)
Гориво: бензин / газов инжекцион
Двигател: 1.6 16V с умопомрачителните 90 магарета.
Разход на гориво: зверски голям, особено с климатика :D
Категория: хечбек
Цвят: бордо металик (докато е чиста ... )
Екстри:

    • шибидах
    • климатик (допълнително поставян от мен  8) )


/ "Спешъл тенкс" за снимката на Пърхела, че ме мързи да си я снимам аз :) /[/list]
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/


Иван Вълков

Няма значение, че е пълнолетна, това че си вложил пари да и сложиш климатик и газов инжекцион подсказва че колата си заслужава всеки лев  (thup). От мен още много километри вярно да ти служи. (beer)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Pyrhel

Много ги харесвам тия хечбеци! Като се отвори отзад и може да побере пералня (happy) Много се измъчи с тоя климатик, обаче, но няма по-голям кеф да си ползваш нещо, което е твое дело (beer)
И само безаварийно каране! :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

tropper

Това за пералнята е моя реплика, трябваше аз да я кажа....  :D :D
Следващата кола, която ще търся, задължително ще бъде пак хечбек - хем да може да влезе пералня, хем да не прилича на комби, че хич не ме кефи визията на комбитата. И седаните (на някои модели, примерно МК3) са красиви, ама пералня не влиза  :P

П.С. Аз съм от хората, които като купуват нещо за вкъщи съвсем не обичат да се ангажират с доставка от магазина и предпочитам всичко да си го натоваря и да тръгна веднага :)
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

Иван Вълков

И аз да потвърдя за пералнята с предишната ми кола (хечбек) нищо неможеше да ме уплаши като багаж. Ама сега с тоя седан моят за малко не можах да кача пералнята  (angry), голяма кола ама само за насипен багаж(сакове кашони)  >:(. Но няма начин компромис винаги има

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!