Най-интересното, което ви се случи ДНЕС

Започната от Vas, 01 Декември 2011 18:47:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Vas

Споделете вашите моменти днес,избирайки най-интересните от тях..


pantata

То от вчера но... Значи на работа съм до 20:00ч. Минавам бавно зад блока, търсейки къде да паркирам, поглеждам към вкъщи - тъмно. Стана ми странно, приятелката ми не се е прибрала още. Тогава ми светна, сутринта ходи да си вади виза и каза, че ще е на работа и тя до 20:00ч. Предната вечер се бяхме разбрали да я прибера от работа.  (omg) :D :D :D Забравих си приятелката да мръзне и да ме чака :D :D :D Е, замазах положението като й се обадих да и кажа, че съм излязъл по-късно и до 10 минути съм при нея.


Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Иван Вълков

От няколко дена ми се случват все интересни неща  :'( първо замалко да си загубя документите, после ми изтъваха амотрисьорите, вчера докато един "майстор" ми проверяваше подгревните свещи(че едвам запалих) изгори вискомощен предпазител и за  капак днес, при смяна на свещите последната се скъса  (hammer)(hammer). Просто цъфтя и вързвъм даже на всичкото отгоре в други ден съм на изпит на който е с толкова "приятен" материял че ми ида да изям учебника. Пфуууу да ми  опустей късмета, дано вече от новата година да тръгне на добре.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


alishanov

За колегата Иван!Рано или късно ,нали се сещаш че след лошото идва и хубавото!Така че гледай положително на това което се случва около теб! (thup)


Иван Вълков

 Благодаря колега, дано всичко да си дойде на мястото

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


Vas

Снощи си взех колата след ремонт на дюзите и аз да не давам 900лв. но няма начин и както каза колегата
ЦитатРано или късно ,нали се сещаш че след лошото идва и хубавото!Така че гледай положително на това което се случва около теб! (thup)


road runner

В работата ми прокапа тавана ....... в момента съм махнал 5-6 пана на окачения таван и се оказа конденз по ламариняците ...... Б....и Шита .  :)) :)) :))


Pyrhel

Аре ве, тоя раздел тъне в дълбините! :D

Вчера си пърпоря със Сиерата, вали яко дъжд, карам я за пръв път бавно, внимателно и разумно :)) Не за друго, ами ме мързеше да си сменям задните гуми докато вали, а бяха на телове и се пързаляше зверски.

Та, карам си, на колоната на един светофар съм последен, минавам си и от една автобусна спирка изскача КАТ-аджия. И кво да прави човека - спира ме:

- Добър ден, аз съм ала-бала, от ала-бала, дрън, дрън. Знаете ли защо ви спирам?
- Хмм. Ами... Не?
- Г-не, на какъв светофар можете да преминете?
- Мога на всякакъв, ама по правилник на зелено?
- Ъъъ. Точно така. А вие на какъв минахте?
- На зелено-зелено.
- НЕЕЕЕ!!!
- Ами?
- На чисто червено си минахте. И сега ще ви пиша актче! 8)
- Ок, ето ви документите пишете.
- Ама?!
- Мда, ама после ми го дайте, че имам няколко възражения да напиша отдолу.
- Какви?
- Ми, къде е другия полицай, който е свидетел? Защо се бяхте скрил сред тълпата на автобусната спирка? Ето, очевидците казват, че съм минал на зелено. Че даже и на камерата ми се вижда.
- Я да ти видя гражданската.
- Ето. (показвам му зеленото картонче)
- Тая гражданска е изтекла, дай ми друга.
Е тука се стреснах, че съм си изпуснал датата, бръснах с ръка прозореца, че се беше запотил на лепенката и видях, че е дупчена 2013, погледнах и картончето, и там 2013 и:
- Ами, освен и в акта за червеното да добавите и изтеклата гражданска. Или ето ви пак картончето, май 2013-та е дупчено?
- Имаш късмет, вали дъжд.
И се върна обратно на спирката.

Пфф, на такъв просяк не бях попадал. А наистина си минах на зелено-зелено.

Днеска спирам на бензиностанцията, не бях с Форд тоя път, да туря газчица ("сипвам пак газчица, минус 20 лева", нали имаше една такава песен :)) ), и до мене се паркира един нов-нов-нов Ф150 6 и нещо литра. И се зарадвах, че ще пробутам още една визитка и каза "бензин. за 20 лева". В тоя момент си прибрах обратно визитката и отидох да плащам газчицата. Тоя пич дали не беше и той на газчица :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


supertorr

Цитат на: Pyrhel в 30 Октомври 2012 22:25:07
Аре ве, тоя раздел тъне в дълбините! :D

, и до мене се паркира един нов-нов-нов Ф150 6 и нещо литра. И се зарадвах, че ще пробутам още една визитка и каза "бензин. за 20 лева". В тоя момент си прибрах обратно визитката и отидох да плащам газчицата. Тоя пич дали не беше и той на газчица :))
(rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)


hitrata_lisi4ka

Искам нещо русо, може и метла!


P.Kostadinov

Днешната изцепка беше много интересна и същевременно толкова глупава и малоумна на един катаджия...
Гледам днеска времето навън хубаво,че реших да отида да си измия колата на бензиностанция "EKO" за 2лв  ;D /собственоръчно/

Та..По пътя натам доста сконфузни ситуации голямо напрежение голям трафик-минах на червено сякох пътя на един и тн.. както и да е.
Влизам да си мия колата започвам с пяната,започнах с водата компресора и докато си мия така спокойно колицата изневиделица идва запъхтян катаджия при мен вътре в клетката и ми се вре пред пароструйката  ;D и крещи нещо,но аз съответно нечувам..Спрях аз и тоя:
-Случайно така да сте минали на червен сигнал на кръстовището на затвора???
-НЕ-дълго жълто беше!
-Дълго,продълговато,кръгло,квадратно,обло никакво жълто има-цвета е един и е жълт.(и съответно набира и продължава да ме нарежда)
Едвам се  сдържах да не се изхиля и му казах следното:
-Жълтото не е дълго - прав сте.Дълъг е сигнала който се подава от ваЩо районно към светофарната уредба,затова реших да го използвам тъй като бързах.
-Ти недей ми се прави на умен,ами сега задето много ти знай балалайката изкарай си "СЧУПЕНИЯТ ФОРД" за да вкарам "АСТРАТА" и да ми я измиеш задето се правиш на интересен.
Влязох в клетката,влязох в колата запалих я пуснах си музика -така че да започне да трепери всичко в обсег 100метра и заминах.

Знам,че и аз не съм си в правото,но бива ли такава наглост и нахално поведение от СЛУЖИТЕЛ НА РЕДА...
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !


hotblooded

 Какво "не си си в правото" - акта се прави на място...  Егаси наглото копеле!


P.Kostadinov

Да си споделя мъката,която ми се случи в Петък  :D
Отивам на адрес (работя в М-САТ,кабелната телевизия във Варна)  да прекарвам интернет+кабелна... До тук добре.
Звъним с колегата на звънеца за да ни отвори човека-няма и няма.. Гледам задава се някакъв дядо от асансьора,отваря вратата и бързо бързо я затвори.Пита ни кой търсим и аз му казах Узунов и че сме на адрес и имаме да свършим работа.
И съответно дядката рече:
-Ами той Узунов не е в тях ама звъннете му да ви отключи ?!?!??!  :'( >:(
и аз питам:Е как аджеба го няма и ще отключи???
-Абе звънни му бе момче,ще ти отключи ти казах...
и аз позеленял вече...  :)) :)) :))
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !


P.Kostadinov

Ейй неска голям майтап,отивам на РОМПЕТРОЛ да сипя 20лв бензинец и като се приближавам гледам пича се облегнал на колонката и ми зяпа доста устремено колата.Спирам до колонката,отварям капачката и тоя ме заговори за колата.. както и да е,явно му е хванала окото.

Накрая на разговора минахме по същество  ;D

- За колко ?
- 20лв
И пича тръгна да посяга към дизеловия пистолет и тръгва да го вре.. :D  ???
И аз съответно почнах да грача като граблива птица взели и закуската  ;D
И моите думи бяха точно: - "Абе кретен хубаво ми гледа колата отдалеч,хубаво я чу,видя под капака,че пише 1.6 16В и газовите инжектори и тръгваш да ми наливаш нафта???"
А неговите думи бяха:
-Извинявай много,голям фал щеше да стане просто се заблеях по колата и съвсем изключих.Ето ти 10лв от мен,че щеше да стане голям гаф и иди си плати.

И аз съответно си бия гъза в тавана.. кой ти ги дава ей така 3-4 литра без пари :D
В последствие се сприятелихме и тн... тази вечер с кеф си изпих виното  :D
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !


Pyrhel

Да беше се сприятелил с касиерката, вместо с бензинджията :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


P.Kostadinov

Цитат на: Pyrhel в 12 Декември 2012 00:01:19
Да беше се сприятелил с касиерката, вместо с бензинджията :))
Аз дебна някоя симпатична,иначе и това ще стане хахаххах,току виж ще напълним форума с гориво  ;D
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !


Pyrhel

Сега покрай Мондеото на Борко в... 3-4 сутринта се сещам за една история... :))

Спирам с Мондеото до Ц5-цата една вечер, може би около около 11:30 беше, но не слизам, а отварям лаптопа и нещо тръгнах да ровичкам с IDS-а. Седя така около 5-10 мин и тръгнах да пробвам същите неща и с Лексиа-та на Ситроена, та, както бях седнал, отключвам ситроена, излизам и се качвам от едната в другата кола с лаптопа и кабелаците в ръка, паля и отнякъде изпонаискочиха 5-6 ченгета, помилили че крада коли! (rofl)

Още по-смешното е как бяха наобиколили ОТСТРАНИ колата и викат "Спри!!! Угаси двигателя!!!"
Божеее, Боже, добре че имаме каско :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


hotblooded

Цитат на: Pyrhel в 26 Февруари 2013 04:05:46
Сега покрай Мондеото на Борко в... 3-4 сутринта се сещам за една история... :))

Спирам с Мондеото до Ц5-цата една вечер, може би около около 11:30 беше, но не слизам, а отварям лаптопа и нещо тръгнах да ровичкам с IDS-а. Седя така около 5-10 мин и тръгнах да пробвам същите неща и с Лексиа-та на Ситроена, та, както бях седнал, отключвам ситроена, излизам и се качвам от едната в другата кола с лаптопа и кабелаците в ръка, паля и отнякъде изпонаискочиха 5-6 ченгета, помилили че крада коли! (rofl)

Още по-смешното е как бяха наобиколили ОТСТРАНИ колата и викат "Спри!!! Угаси двигателя!!!"
Божеее, Боже, добре че имаме каско :))
Анатоли, дай да го пробваме пак тоя номер! Ама докато чевръкаш в Кочко и Цитрона - 2-3 бр. "празни манерки" да подкарме патрулките на куките докато те дебнат тебе :)


Pyrhel

Само мен не ме е срам да си разказвам простотиите в тая тема :))

Одеве във фън темата постнах снимка от багажника на една от фиестите и се сетих за случка от Метро...

Та, отиваме с един познат като ученици да пазаруваме за парти. До момента, в който се развива случката беше натоварен само алкохолът в една от метро количките, а по стечение на обстоятелствата, човекът, в чиято къща щяхме да бъдем звънна да каже да му вземем тоалетна хартия. Та, келешите - ние взехме един огромен пакет тоалетна хартия. И представете си следната ситуация:

Двама човека бутат 2 колички, едната пълна с пиене, а другата - с тоалетна хартия. Бутаме, а от другия край на рафтовете завиват 2 момичета и от там почват да се хилят като гъзове (както аз се хилех на оня клип, на който запушвахме на Лазар гърнето :)) ) Чак когато се разминахме разбрахме защо се хилят, едната каза "яко ще се осерете с толкова пиене, а? :)) "
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


ValkataFF

То се случи вчера но за един ден проблем няма да правим:).Та забелязах че някой си е харесал капачките на винтилите на гумите ми,имам си резервни но на приватизираните си пишеше FORD и затова бяха по-специални ,но здраве да е .


Мишо

#21
Хора,снощи имах честта да покарам тая кола..................  8) (race) (bow) (hrn) ........обичам я тая машина. Огромни благодарности на колегата Светльо,че ми я даде да покарам  (fri) .....вървеж,звук,седалки,цялостна визия на живо......ноу комент. На първа и газ до долу имах чувството,че мотора с магарето ще се откъсне и ще си продължи сам на пред  :)) . Мега яко е Мондео-то човече,евала. Понеже беше тъмно,чужда кола,не съм карал 200 коня кола досега и не смеех да я напъвам както трябва,а колегата Марто и Светльо само ми викат ''газ,газ'' а аз на 3000 об. сменям на по-горна предавка  :)) . Още веднъж благодаря за тръпката и само хиляди безаварийни км. и кеф с униката ти желая брат. Не можеше да не се поФалим де що имам регистрация  :)).
Поздрави

П.С. По някой път съм тъп,всеки път  (rofl) . Става дума за Мондео-то на колегата Светльо а именно ST200  8)


Pyrhel

Пека едни наденички в нас преди малко и някой звъни на пожар. Отивам - 2 пачлета: "Здравейте, честит празник, ето подарък от Кока Кола" и ми дават един плик с Фанта и Кола. Нямам празник, ама намазАх :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


mirohristov

Това за наденичките да го беше споделил на срещата все пак.  :))
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.


Dmitarcho

Ходих да ритам мач днеска :) Не го бях правил...от 10 години сигурно :) Взех хапчета преди и след бягането. Утре дано мога да стана :)
Ръца Пръца


Pyrhel

Скъсах жило на газта, смених го набързо със свалено от спирачките на колелото (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Dobrin_Todorov

Вчера, по време на най-големия порой по автомагистрала Тракия, преди Пазарджик ми се счупи чистачката пред пасажера.... и ми си се наложи да мисля креативно преди да съм си надрал стъклото :-/







TourneoRS

Откакто съм си взел колата/ бях я дал на съхранение при шурея/ имам едно леко биене в задницата. По презумция си помислих, крива джанта или стара гума. Тия дни лашкането отзад стана доста силно, ама аз инат продължавам да карам,че и доста скоростно понякога. Днес мързела ме изостави, рекох да сменя направо задните гуми, и без това имам готови джанти с монтирани зимни гуми. И какво да видя  ??? ???

IVECO -  с него не се ходи надалеко .


Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Alexi



Alexi

снимай ги откъм читавата страна и да заминават за 40-50 лв :))


TourneoRS

Проблема беше само в едната гума, чудно ми е от какво се е получило. Аз ги карах предни, не съм усетил нещо нередно. Другия вариант е шурея ми да е дупе за е.ане , да е направил нещо и да не казва.  :))   Аз и да искам така не мога да я издълбая. На всичкото отгоре и не изпускаше (rofl)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


ivchotr

Е това е марката  :D

П.П. Със сигурност шуреят е в дъното на загадката. Не му прощавай  (rofl)


Pyrhel

#33
Днеска бях в КАТ да регистрирам Примуса, държавата абдикира, баси. КАТ вече не слагат стикери за ГТП, викат ходи в някой пункт. ОК - отивам в пункта отсреща, а там:
- Данъкът где го?
- Няма данък, преди 48 секунди излязох от КАТ...
- Ееее, без данък не може, ще дойдеш след 2-3 дена като излезе в общината и си го платиш.
- Ко да прая дотогава?
- Те катаджиите знаят за тая глупост с новите регистрации и няма да ти направят проблем, карай си.
- Катаджиите не ме притесняват, ко прайм ако стане ПТП и нямам преглед?
- ... ... ... Ще гледаш да не става ПТП.

Минах преглед без данък на друго място, ама дейба лайняната работа, що със схема трябва да е всичко тука (mad) (headbang)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Alexi

при вас поне се минава за един ден в КАТ ,тука е между 2 и 3 дни


Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


opex

Днес на ЕКО-то на Ботевградско спрях до едно ето такова в СЪЩОТО състояние - и външно и интериора - качено на репатрак.
Човека ми каза, че цената му е около 48-50 хиляди лева.


qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


dongastone

Пътувах за морето и на магистралата със 130 ми се скъса хидравличния тампон на двигателя.
Единия от болтовете се развил, а другия не издържал на напъна и се скъсал.
Резултата - дясна полуоска - излязла от трипътник или както там се казва, вътрешно каре за смяна и няква пластмасова част се стошила и изтекоха водите.

Повозох се на пътна помощ и я оставих в Пловдив, защото никъде няма частите в наличност.

Сега чакам да видим само това ли ще е или ще има и нещо друго....