Тема: Спорт

Започната от Bobi, 21 Септември 2011 04:38:21

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Иван Вълков

Честито, дригият път с печалбата ти пожелавам мизонет да си купиш :) .

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


Vasilev


hotblooded

СЪДИЯЯЯЯТА СЪДИЯЯЯЯЯЯЯАТА СЪДИЯТА - ТРЕТИ КЛАС!

Не знам до колко са давали по телевизията но 10 минути след края на мача публиката беше на крака и аплодираше нашите! Да бяхме по слаби от Полша, и почти сигурно щяхме да паднем и без намесата на този плужек (между другото в първите два гейма на няколко пъти много тънко ни подпря). Втори мач подред имаме много добро посрещане, но Гошко Братоев е глътнал джама, жалко, когато се разиграе ми харесва повече от Жеков (също много жалко че се отказа, тъкмо се бях зарадвал че имаме двама равностойни разпределители). Но този отбор има бъдеще, да, на Олимпиадата почти сигурно ще бъдем пушечно месо, но това е пътя, да, по трудния път, но ние си го избрахме. Не е време за нихилизъм, нито за заемане на страна в конфликта между Матей и Радо и федерацията, а е време да покажем че сме Българи и да си подкрепим отбора. Тези момчета го заслужават.

Dmitarcho

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!! Жалко,че неможах да ги гледам и на телевизора дори /само последния гейм и то на телефона...жалка работа,то не бе насичане не бе чудо/. Утре ще викам пред телевизора поне 3-то място да вземем,макар,че срещу Бразилия ще ни е още по трудно.
Ръца Пръца

hotblooded

Цитат на: dmitarcho в 07 Юли 2012 23:31:37
срещу Бразилия ще ни е още по трудно.
Бразилия вече са си в у тях:) Ще играем с маймуните на Кастро :)

Dmitarcho

Мислил съм си за някоя сочна бразилка :P
Ръца Пръца

BIGFORDFAN

 Преди малко Кубрат Пулев (113кг) нокаутира с технически нокаут Александър Устинов (138 кг), с което защити европейската и междуконтиненталната си титли на Международната боксова федерация IBF  (happy) . Кобрата доминираше през целия мач и  направи много голяма крачка към мач с Владимир Кличко. Има вероятност такъв двубой да се проведе в началото на следващата година.  (box)

Иван Вълков


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

TourneoRS

Аз бокс не гледам , но ако има такъв мач нЕма да изпусна  (box)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

BIGFORDFAN

 И аз не гледам всеки мач, но Кличко - Чар и Пулев - Устинов ги чаках с нетърпение.

П.С. чакането си заслужаваше!  (happy)


Backstage

И аз го чаках с нетърпение,че поне за малко да ми се разкара от главата.....че и един куп мутри се замъкнаха с него натам...и си отпочинах....
Дано празнуват победата поне 7-8 месеца некаде по Русия...

BIGFORDFAN


Bobi

Да повдигнем тази тема, че е прашасала.

Верона вече не иска Божинов, търси му клуб

Вечният талант вече и втородивизионни отборчета не го искат  :))

Споко, Валка! Клубове много: Найт Флайт, Син Сити, Ориент, Плаза ... въпрос на преговори!  :))

hotblooded

Цитат на: Bobi в 08 Януари 2013 04:29:44
Да повдигнем тази тема, че е прашасала.

Верона вече не иска Божинов, търси му клуб

Вечният талант вече и втородивизионни отборчета не го искат  :))

Споко, Валка! Клубове много: Найт Флайт, Син Сити, Ориент, Плаза ... въпрос на преговори!  :))
Курвалъка не прощава :(  Иначе си беше талант Валери.... поредният похабен за нищо талант

Alexander

И Меси взе за 4-ти път златната топка!
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Bobi

Аз не съм на фен, но симпатизирам на Левски и с ръка на сърцето си признавам, че по-големи идиоти от нашите няма!

Vasilev

Цитат на: dmitarcho в 12 Юли 2013 22:42:51
Честита победа на Българския Национален Отбор по Волейбол над Полша с решителното 3:1 гейма :) Утре играем отново в Залата във ВАрна от 21 часа ;)

Аз го гледах до 3:0, пък после какво е ставало не знам  :D

supertorr

Цитат на: dmitarcho в 12 Юли 2013 22:42:51
Честита победа на Българския Национален Отбор по Волейбол над Полша с решителното 3:1 гейма :) Утре играем отново в Залата във ВАрна от 21 часа ;)
Как е свършил мача?
На доста места се казва 3:0.
За съжаление не можех да го гледам.

Dmitarcho

Цитат на: supertorr в 13 Юли 2013 07:31:51
Как е свършил мача?
На доста места се казва 3:0.
За съжаление не можех да го гледам.

3-0 ги бием поляците, объркал съм се като съм писал :) и 3-те гейма са 25-21 :D
Ръца Пръца

escobar

Цецо Соколов ги разби!


ihovahi

Модераторите няма какво да се чудят... предупредихте го съвсем мирно... ако не иска да трие... изтрийте му нецензурираните реплики и това е :)

Айде в 16:00 гледайте Бразилия - САЩ по NEWS 7 и викайте за Бразилия... че после да си гледаме спокойно нашите момчета!!!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!
Който фôрка "майстор" си нахôда!


moni74

Каква беше врътката там - при две победи за САЩ какво ставаше? Не изместваме ли ние бразилците от първо място? Или да бие Бразилия двата мача, а ние си бием Полша и твърдо втори?


----------------------------

ihovahi

Монка, днес Бразилия трябва да бие и ние се класираме като втори отбор в групата. Та бият ли бразилците... нашият мач е без значение и ще гледаме нашите в Бразилия на финалите  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


moni74

Дано, ама на САЩ вяра им нямам... Дано не се договорят с бразилците...


----------------------------

Dmitarcho

Браво на Бразилците ;) България се класирахме за Финалите :)
Ръца Пръца

ihovahi

Направи си бях помислил, че бразилците ще паднат... като ги знам на футбол какви са... падат занарочно да не играят с някой силен... ама тука си поиграха... и треньора им даже бая повика  :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


moni74

ЦитатСпортният директор на Левски Наско Сираков обяви, че основен вариант за треньорския пост в клуба е наставникът на Ботев Пд Станимир Стоилов. Шефът на ,,сините" добави, че ще направи всичко по силите си, за да върне специалиста отново на стадион ,,Георги Аспарухов".

Наско, а дали част от сините бездарници не ти "помогнаха"? Който некадърник остане в клуба - има защо значи...


----------------------------

ihovahi

Даммм и после пак ще го изгонят... тук футбол няма!!!
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Bobi

Е, как да няма. Само че се играе на други терени - Син сити, Плаза, Найт флайт...

moni74



----------------------------