Нотариус в Младост с удължено работно време?

Започната от pantata, 29 Август 2012 08:14:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pantata

Здравейте, някой знае ли къде има нотариус в Младост с удължено работно време до 19ч? Трябва ми една заверка на подпис да мога да бракувам реното дистанционно, че няма кога да отида до Хасково близките няколко седмици.


supertorr

Цитат на: pantata в 29 Август 2012 08:14:58
Здравейте, някой знае ли къде има нотариус в Младост с удължено работно време до 19ч? Трябва ми една заверка на подпис да мога да бракувам реното дистанционно, че няма кога да отида до Хасково близките няколко седмици.
Има някаква възможност за час извън работно време http://www.notariusnaydenova.com/priemno-vreme.html

Иван Вълков

Цитат на: pantata в 29 Август 2012 08:14:58
Здравейте, някой знае ли къде има нотариус в Младост с удължено работно време до 19ч? Трябва ми една заверка на подпис да мога да бракувам реното дистанционно, че няма кога да отида до Хасково близките няколко седмици.
....ти да не го даде на някоя морга че искаш да го бракуваш, колата изглежда читава за такава съдба.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

pantata

На морга отиде, външния вид понякога лъже :))
По груби сметки изчислих, че за да си я вкарам в час трябва да налея около 2к лева, от там дойде и решението да купя Мони.

Вариант за нотариус още си търся, остава възможност и в събота ако работи някой.

Bobi

Нотариусът, който ти е дал supertorr, работи в събота или с удължено време след предварителна уговорка. Намира се в сградата на Маргел. Входът е в задната част на сградата.

supertorr

Цитат на: Bobi в 29 Август 2012 19:31:49
Нотариусът, който ти е дал supertorr, работи в събота или с удължено време след предварителна уговорка. Намира се в сградата на Маргел. Входът е в задната част на сградата.
Много бакшиши се редят там за разни услуги:o
Не се подлъгвай да влизаш с колата на паркинга отзад- няма такива чупки и надрани стени...

pantata


pantata

Обадих се днес, извън работно време ще приема след празниците...