Каско - заблуди и реалност

Започната от Bobi, 29 Май 2012 20:44:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

p_yanev

 и Аз това им викам - а те ако искаш да ползваш доверен сервиз трябва да имаш минимум 400 лв премия и за това ти предлагаме 7000.


hotblooded

Цитат на: p_yanev в 13 Юни 2012 18:57:50
и Аз това им викам - а те ако искаш да ползваш доверен сервиз трябва да имаш минимум 400 лв премия и за това ти предлагаме 7000.
Охохоохохохоохо, а доверения сервиз как добре "снася", охохохохохо :)

Bobi

Пазар на застраховка Каско към 31 май 2012 г.


Bobi

Хайде, честито! Скоро ще спрат канчето за плащанията по каско за дребни, леки, паркинг и др. щети.

Интервю с Румен Крумов - изп. директор на ЗАД "Армеец"

Alexi

ми няма да си правим каско .. то реално ако не са дребните щети за друго не ми трябва каско ...

hotblooded

Цитат на: Alexi в 08 Октомври 2012 08:01:21
ми няма да си правим каско .. то реално ако не са дребните щети за друго не ми трябва каско ...
Абе нещо се позасилиха кражбите на коли....
А и човека е казал:
  " Самоучастието е по избор на клиента и в зависимост от неговия размер застрахователната премия може да бъде намалена до 30%."  Отнесено към българските реалности го разбирам че ще имаме избор дали каското да включва и дребните щети, но цената ще бъде увеличена с 30% ако искаме покритие на "дребни щети".


Alexi

кражбите на скъпи коли си е бизнес ... нашите едва ли ще ги открадне някой .. най честите кражби - на детайли от колите никога не са се покривали което е нелепо

hotblooded

Цитат на: Alexi в 08 Октомври 2012 09:12:39
кражбите на скъпи коли си е бизнес ... нашите едва ли ще ги открадне някой .. най честите кражби - на детайли от колите никога не са се покривали което е нелепо
Не се продават бързо, но никой не знае дали няма да се върнат времената - "дай 2 (3,4,5) бона или ще я запалим в полето", по точно ако масово спрем каското - тези изпълнения бавно ще се завърнат, просто защото повечето застрахователи натрупаха капитал по този начин...
Относно кражбите - Мерц, БМВ, VAG - си се гепят, но от скоро са подпукали и Тойота... И гепят дори и лизингови коли, които се знае че са с каско ???