Focus ST170

Започната от К.Методиев, 04 Април 2016 16:28:37

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

К.Методиев

Едно село в близост до Ботевград.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


К.Методиев

От днес вече колата е облужена, сменен и ремък и ролки.

Междувременно вече си има камера за задно виждане и и активирах оригиналните дневни светлини, на дневни светят само късите.

Камерата.




За дневните светлини добавих само кафявото реле и един предпазител от 20А.



Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Dmitarcho

Камерата е супер полезни нещо. При положение, че фокуса малко нищо не се вижда като караш на зад :) Комплект с огледалото ли е ?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ръца Пръца

К.Методиев

Ми не отделно ги купувах, но в конкретния случай ги преместих от мондеото.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Dmitarcho

Не искам да се лишавам от затъмняването на фабричното огледало...иначе да съм боцнал и аз такова с камера. Със здраве да си го ползваш на новия Форд ;)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ръца Пръца

К.Методиев

Когато гледах колата човека ми каза задно дясно стъкло не работи, и днес реших да видя какво му е, че ме гризеше леко. Снимките говорят сами.

Джам подпирачка вместо машинка. :)


Посетих моргата и взех това, но прегледах няколко и всички бяха със счупени водачи. Въпреки това я взех макар и със счупен водач.


Ей го новия водач който купих за 7лв е чуден. :)



И вече монтирана.



Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Mondeicho

Ей големи смешници има,как не го е мързяло да закрепва тази летва вместо да си направи стъклото-то не е някакъв скъп и труден ремонт ???
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Ilian Petrov

Аз като си купувах предишната ми кола /Алмера/, като я оглеждах от вълнение изобщо даже не забелязах, че едното от задните ел. стъкла не работи. После го видях... подпряно буквално с една треска! При теб поне изглежда направено грамотно  :D

К.Методиев

Малко се наредиха.


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

ihovahi

Крис, много радва Фокуса  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!



К.Методиев

Днес ми пристигнаха малко джаджи за музиката, не ми се променя визията с афтермаркет техника затова си взех дигитален чейджър и блутут модул за него.



Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Pyrhel

Преди време на мен много ми се досвидяха толкова пари за Yatour-а :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ihovahi

Честито Крис. Идеален избро. За Денсото нямат иначе до сега да съм взел...
Който фôрка "майстор" си нахôда!


К.Методиев

От чайнамайна идват малко по евтино, още не съм го пробвал иначе.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

И така от днес вече си имам yatour работещ при това + блутут модул към него и той работи много прилично.

Наложи се да сменя Eon6006 с 5000 защото на първия чейджъра е вграден и няма вход за такъв, затова го размених с този  от фокуса на сестра ми.


Входа за чейджъра.



Монтиран вече, всичко останало е монтирано под жабката за да не пречи и да ми се мотаее.



Микрофона за блутута.



Мдам и флашката е иснаталирана в жабката. :)



Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Dmitarcho

Юху :) Сигнала от флашката ... предполагам е доста приличен ;)
Ръца Пръца

К.Методиев

Цитат на: Dmitarcho в 10 Май 2016 19:04:14
Юху :) Сигнала от флашката ... предполагам е доста приличен ;)
Повече от перфектен, няма разлила със сдтата от 6006 който махнах.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Alexi

е ти с последното изречение срина цялата музикална индустрия ,как да няма разлика между CD и Мр3 ,балкан е :)

К.Методиев

Абе както и да е звука е пврфектен

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

И вече си имаме и газово. :)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


Ilian Petrov

Каква марка е газовата? Първи впечатления?  :)

К.Методиев

Цитат на: Ilian Petrov в 17 Май 2016 21:38:25
Каква марка е газовата? Първи впечатления?  :)

Компютъра ми е полски, тамона, инжекторите са баракуда, изпарител r uno, бутилката е на резерванта гума, имам и омаслител за клапаните, като първи впечатления от вчера вечерта до сега имам 160км върви нормално, може би във високите е една идея по мудна, но ако трябва ще се коригира, възникна проблем с датчика за налягане на горивото в рейката той като колата няма обратно гориво и на моменти се шашка датчика и пали чека, идеята на системата е, че при настъпване си вдига налягането в рейката и след това го разтоварва, както и да е и това се лекува има емулатори за целта.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Ilian Petrov

Ще отстраниш забележките и ще започнеш да усещаш разликата в портфейла си :) а ако караш повечко газовата ще я избиеш бързо.
Петролът подгони 50 долара и бензина и дизела тръгнаха нагоре. То и газта ще тръгне, но ще си остане по-изгодно с нея.

Mondeicho

Да газта си остава най изгодна. Метана нещо май не успя да се наложи масово.Карай си с газовата и си свиркай.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Pyrhel

Как коригира налягането на бензина, помпата в резервоара ли е?
За фабричната с-ма питам ако знаеш, не за емулаторите.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

К.Методиев

Фабричната система си я управлява компа има модул за управление на помпата от зад и при настъпване си вдига налягането в системата при нужда само, до колко точно не съм гледал. Интересното е че за първи път виждам такова управление при 4 цилиндров мотор, то и ролка с свободен ход на бензин с 4 цииндъра на динамото не бях виждал, ама тук да сложили.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Pyrhel

Т.е. помпата си е в резервоара, обикновена, с 2 кабела за захранване и без регулатор за налягането, а модула я управлява колко да върти и има някакъв сензор в рейла за налягане?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

К.Методиев

Да нещо такова е схемата, преполагам, че вътре в резервоара има байпас и регулатор ама знам ли, умря ми лаптопа одеве и немога да погледна точно схемата.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Pyrhel

Ибаси змиътъ :) Мерси, сложно решение с предпоставки за проблеми ми се струва... Виждал съм такива неща (и Сиерата ми е така) с вакуум/бууст маркуч към колектора, вързан за регулатор на рейла и обратно гориво в резервоара.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

К.Методиев

Днес си допълних и климатика. :)


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.