Focus ST170

Започната от К.Методиев, 04 Април 2016 16:28:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

К.Методиев

Ахаха, е ти си презапасил.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


belota

а относно механиката при мен,вече сервизирах главата ;D

К.Методиев

Цитат на: belota в 17 Октомври 2016 22:30:03
а относно механиката при мен,вече сервизирах главата ;D
Където ти казах ли я прави?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

belota

не при други,но данети цапам темата може утре да се чуем или дати пиша на лично

К.Методиев

Добре

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

Малко ъпдейче на въздуховода, вече взима въздух през решетката.

Оригинален въздухозаборник от ebay.


Оригиналния ми.



И вече с новия.


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

ihovahi

Честито Крис. Каза и го взе. Браво.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


К.Методиев

Да, забави се малко но го взех. :)

Изпратено от моят Redmi Note 2 с помощта на Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

По задния ляв панел имаше няколко дефекта дето ме дразнеха и ги премахнаха с PDR техника, стана повече от добре.



След


И нещо от снега, че е модерно.


Изпратено от моят Redmi Note 2 с помощта на Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

randity

Колега, дай едно инфо за тази техника. Имам леки следи от градушка и увредени детайли от педали, които излизат на гюронтия от колите си и млатят моята с вратите.

Ти ли си го направи, в смисъл имаш нужната техника или закара колата някъде? Каква е цената за тази услуга и налага ли се след това пастиране/боядисване на детайла?
Моля се един ден хората да разберат, че автомобил се кара с глава, не с крака и ръце.


К.Методиев

Имам познат който се занимава това професионално прави градушки и такива неща, не няма боядисване пасриране нищо след това, аз имах 3 дефекта на панела и ми излезе 80лв всичко е както се договориш по принцип. PDR напиши в гоогле и разгледай някое клипче.

Изпратено от моят Redmi Note 2 с помощта на Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

Малко промяна на медията. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

polka


К.Методиев



Изпратено от моят Redmi Note 2 с помощта на Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

#164
От няколко дни нещо умря вървежа и след чек енджина ме изнерви и се наложи операция на IMRC но вече е наред, 2 спойки и почистване на контакта.

Грешката

И IMRC управлението вече оперирано.


Изпратено от моят Redmi Note 2 с помощта на Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

Малко обновения по съединителя. Нова горна помпа, старата взе, че протече.





Изпратено от моят Redmi Note 2 с помощта на Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

polka

#167
Цитат на: К.Методиев в 12 Март 2017 00:42:15


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
красота

К.Методиев

Малко обновяване междувременно.
Нови крушки D2S на 4300к. Предните стъкла вече са затъмнени на 30%. Има си и нови гуми и еднакви джанти. [emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

V.Buzev

Добре изглежда. Какъв е модела на крушките?


К.Методиев

Цитат на: V.Buzev в 22 Май 2017 09:23:23
Добре изглежда. Какъв е модела на крушките?

Крушките са ми D2S.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

V.Buzev

Цитат на: К.Методиев в 22 Май 2017 09:31:20
Крушките са ми D2S.

:) не се изразих правилно. Знам че са D2S :). Марката на новите, които си купил ме интересува.

Mondeicho

Аз си патих с едни китайчета наскоро този модел и си върнах стария, но изпитан Осрам. Скоро ще си поръчам нови, че старите определено светят по-слабо. При теб изглежда добре осветеността пред колата.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

К.Методиев

Цитат на: Mondeicho в 07 Юни 2017 14:56:24
Аз си патих с едни китайчета наскоро този модел и си върнах стария, но изпитан Осрам. Скоро ще си поръчам нови, че старите определено светят по-слабо. При теб изглежда добре осветеността пред колата.

Вече направиха може би месец и са перфектни, нямам забележки, светят определено по добре на мокро.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

Наскоро полирах фаровете и хвърлих една нова боя на поредната броня.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

mondeoto

Сложи ли лак след полирането на фаровете? Мойте са потъмнели в краищата ама ми казаха да не ги търкам с нищо, защото щели да се си отидат много бързо като сваля оригиналното покритие.

Mondeicho

След полиране трябва да се сложи лак или предпазно прозрачно фолио за да не потъмняват/пожълтяват отново, защото след процедурата се премахва заводското покритие.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

К.Методиев

Цитат на: Mondeicho в 08 Юни 2017 06:10:27
След полиране трябва да се сложи лак или предпазно прозрачно фолио за да не потъмняват/пожълтяват отново, защото след процедурата се премахва заводското покритие.

Според мен беше махнато заводското преди мен още.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

#178
Май от доста време не е писано тук.

Нещо снимката ми не се е била качила. :D



- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

К.Методиев

След известени тестове да си подкарам комфорт на мигачите най накрая и това стана, вече имам ст170 с комфорт на мигачите, степени на чистачките и активирана оригинална алармата с обемни датчици от ст225. Използван е GEM модул от Мондео мк3 и му преработих софтуера за да имам интервал на чистачките, ако се монтира директно модул от Мондео на фокус се губи интервала напълно!

https://www.youtube.com/watch?v=fJ3UPTJG5IU






- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.