Focus ST170

Започната от К.Методиев, 04 Април 2016 16:28:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

К.Методиев

След случката с мондеото ми реших да се обзаведа с нова кола и избрах фокус ст170.














- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


Pyrhel

Поне мотора с турбото ще може да се ползва и тука :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Иван Вълков

Честито Крис!

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

ForeverFord

Честито!  И само да се слушате.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

ihovahi

Избухна, ама подобаващо. Много да те радва! Супер е колата.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


К.Методиев

Мерси, за момента ме радва много колата, доволен съм.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Радко

Честито! С много кеф и безаварийно да си се ползвате  ^-^

Ilian Petrov


Alexi

красотица ,свежичък е айде безаварийни

VENTCI



hotblooded

Честито и много безаварийни километри с него...  Преди време от Мондео мк1 направи мк2,  сега и с фокуса  ще успееш  (race) (race) (race)

К.Методиев

Мерси, с фокуса освен темпомат и някой подлакътник друго не мисля да правя за сега. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

hotblooded

А покрай темпомата - волан от Мк2?

Dmitarcho

Честит Фокусник ;) Дано те радва само с хубави Фокуси :)
Ръца Пръца

Mondeicho

Честито и само безаварийно шофиране. Колата изглежда страхотно, но винаги може да й се добави нещичко...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

К.Методиев

Цитат на: hotblooded в 04 Април 2016 20:03:42
А покрай темпомата - волан от Мк2?
Не волан от фокус, няма как да е от мондео не се веъзва с интериора, но това малко по натам.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

2.9

Стрaхотнa мaшинкa!Изглеждa супер a седaлките сa фaнтaстични.Честито!

V.Buzev

Ммм браво. Хубаво че този екземпляр е попаднал в правилните ръце.
И аз го бях загледал и убеждавах жената да и го купя и единствено ме спираше големината на данъка!

К.Методиев

Мда данъка е малко висок но не е проблем.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

didon80

Хайде още веднъж честито и със здраве да си го ползваш. Уникален автомобил, аз поне не се сещам за друг такъв във форума.


К.Методиев

И от днес вече е почитен гражданин.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

SICKandPROUD

Бряяя. Гъзарски номер.
Честита да ти е колата и много хубави емоции с нея.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

К.Методиев

Благодаря. Днес сутринта я изкарах на малко по дълъг път и се държи много добре.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

V.Buzev

На 6-та предавка ли е последната снимка?

К.Методиев

Да ти кажа не съм сигурен може и дс е било 5та не обърнах внимание, на 6та на 4500 е на 180

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Alexi

на тоя мотор ме кефи прекъсвача на 7500 :) доста добре пасва на купето

К.Методиев

Цитат на: Alexi в 06 Април 2016 11:38:31
на тоя мотор ме кефи прекъсвача на 7500 :) доста добре пасва на купето
Мда там някъде е след 7000 и в прочем няма нищо общо със стандартните затеци като динамика, тръгва малко след 2000 оборота и се раздава много добре след това.
И една снимка след мивка.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Mondeicho

Изглежда един такъв спокоен, дебнещ....само да не го дразниш (rofl)
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

К.Методиев

Вчера и днес близо 1000км минах, с нормално каране може да харчи и около 7 което ме изненада определено.

И малко снимки от едно страхотно място за отдих буквално в нищото.





Имаше и малко задръстване по пътя натам.


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Mondeicho

Къде е това нищо?
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.