Фън, спам, шитня, тр, тд!

Започната от Bobi, 18 Септември 2011 20:29:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bobi

По принцип всички сме културни, но без тези неща не може  :D. Предлагам в тази тема всеки да спами, пише, качва снимки , когато няма какво друго да прави!


Bobi

На паркинга пред блока, в който живея преобладаващата марка е Форд  :D. Даже си имаме нов член - едно Мондео Мк3 преди фейса с един готин бежов кожен салон :)

hitrata_lisi4ka

Ако е без алкантара не ми го хвали :D
Искам нещо русо, може и метла!

Pyrhel

Боби, да беше написал поне кОлтурни :D

Набелязвай ги тия с фордовете, като направим визитките ще се пъхат под чистачките 8)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vasilev

#4
Аз мога да оспамя Фордовете в паркинга на HP-то  :D

P.S. By the way Pyrhel, в квартала има едно почти същото, като твоето Мондео и един ей такъв мамин убавец. И на тях мога да натикам визитки.

Vasilev

http://www.youtube.com/watch?v=1DhYk3Mm8HQ

Чистене на EGR клапан на Focus 1.8 TDDI. Същинският ефект от чистенето може да се види точно на 9-тата минута  ???

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vasilev


tropper

Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

Bobi

Цитат на: tropper в 19 Септември 2011 23:40:06
Здравейте и от мен!

Здрасти, tropper!
Чакаме тема за мондеото :)


Alexander

Абе пичове нещо имам проблем с аватара...  :-[ Я помагайте  :D Къде да ъплоудна снимката за да ми излезе на профила?
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

hitrata_lisi4ka

Искам нещо русо, може и метла!

valeri1972

Здравейте и от мен :-*, моля за помощ - как да кача директно снимка в нова тема? благодаря предварително

Alexander

Здрасти! Ползвай Imageshack.us, аз него ползвам по принцип!  :)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Pyrhel

Съвсем скоро ще напиша една тема как да качваме снимки във форума с демонстрация.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

escobar


Revell

Хайде привет и от мен. Pyrhel много ме доядя че те изгониха от другия форум, заради това че си способен и интилигентен човек, с голям интерес следях някои от темите ти ... особено за ГПС-а в сеника и все се надявах да се върнеш и да я продължиш...Ама човек ти избухна с форум  :D . (Тук не омаловажавам останалите фаундъри...просто предполагам че това е бил повратния момент). Айде да ви е честито и се надявам и тук да се напълни с полезни теми как става туй и онуй и давай с ГПС-а.

Bobi

Revell, виждам, че вече няма нужда  да ти отговарям в другия форум :)

Pyrhel

Цитат на: Revell в 21 Септември 2011 14:28:35
Хайде привет и от мен. Pyrhel много ме доядя че те изгониха от другия форум, заради това че си способен и интилигентен човек, с голям интерес следях някои от темите ти ... особено за ГПС-а в сеника и все се надявах да се върнеш и да я продължиш...Ама човек ти избухна с форум  :D . (Тук не омаловажавам останалите фаундъри...просто предполагам че това е бил повратния момент). Айде да ви е честито и се надявам и тук да се напълни с полезни теми как става туй и онуй и давай с ГПС-а.

Като има такива хора, които да ме мотивират - ще завърша проекта!
Ще се напълни, интересните моменти предстоят и най-важното - клубът е отворен за всякакви нови идеи, предложения и не се страхуваме да видим негативни коментари! Тук те няма да бъдат изтривани :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ivoled



tropper

Ехееей! Колкото повече - толкова повече! Добре дошли на новодошлите!  ;D
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

Vas

Hello и тук  ;D в другия форум влизам с ник Gattuso, но така или иначе по знайни и незнайни причини НЕ искаха да ми го сменят с този, защото във всички автомобилни (и не само) форуми влизам с този ник

Racinga

Здравейте, айде аз ще постна едно шантаво клипче на болните араби по улиците
http://www.youtube.com/watch?v=dGt0RnZcO88&feature=player_embedded:D

Vas

хахахаххаха дива работа  :D :D :D :D :D :D

Alexander

Само 1 отакчен арабин може да дръпне ръчната с 160км/ч ...  :D
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Bobi

#25
Цитат на: Racinga в 21 Септември 2011 18:28:35
Здравейте, айде аз ще постна едно шантаво клипче на болните араби по улиците
http://www.youtube.com/watch?v=dGt0RnZcO88&feature=player_embedded:D

Кой ги е лъгал тези, че Тойота е drift car..? Бахти и малоумниците!

П.С. Кажете с какво да изчистя челното стъкло от вътрешната страна. Чиста го постоянно с препарат за стъкла, но постоянно ми излизат "мазни" петна...Най-много си личи сега като е по-студено и се изпотят стъклата....

Pyrhel

Препарат, в който има спирт и после задължително с микрофибърна кърпа да го избършеш много хубаво :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi

Да беше казал и някой препарат  :D

Pyrhel

Каквото ми попадне. Frosch, който е за домашно ползване, Sonax за автомобили...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi