Радиото ми иска код - тема за разкодиране

Започната от Pyrhel, 16 Септември 2011 22:45:31

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

Юлиан Панталеев

Здравейте може ли да помагате с код за радиото
Сериен номер V106557


Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

tron

Здравейте, преди време пусна един безплатен сайт за  радио код генератор. Никой не спонсорира и го спрях,
сега пак го пуснах. https://www.radiocode.dakovdev.com/ . Използвайте го безплатно. Лек и успешен ден.
Разкодиране на радио V и М серия -> https://www.fordradiocode.dakovdev.com/

D_Ivanov

Здравей, може ли малко помощ и при мен? Взимах си мондео и свалях акумулатора и сега няма радио, а в книжката има код обаче нестава 0656...

Ozzie

#2884
@D_Ivanov
За Travelpilot ли става въпрос?

Edit: Пробвай със 6305.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Илиян Ковачев

Здравейте,може ли за малко помощ за блокираното ми CD , сериен номер  е:VO2480 1711E072H

Ozzie

@Илиян Ковачев
Ако не те затруднява, снимка на етикета ще е от полза. По дадените цифри е трудно да се генерира код.
Модел и серия на радиото също биха били от полза.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Йоанна

Здравейте,
Имам проблем с радиото на колата иска ми код :( става въпрос за форд фокус 2000г. марка 5000 RDS E-O-N модел: М055131.
Благодаря предварително

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Боряна Петрова

Здравейте,
Може ли да ми помогнете с кода на радиото - сменихме акумулатора и сега иска код, с който не разполагам.
Ето данни на радиото (прикачени).
Благодаря!


Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

MAXX271

Здравейте бихте ли казали кода на радио модел 5000NE SN.M109176

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

MAXX271


Braynoff

Здравейте,

SOCD1X8V085216

Картинката е илюстративна.

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Braynoff


Ивайло Желязков

#2897
Моля за помощ 4000 RDS. M004778

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

submar

#2899
Здравейте,бихте ли ми помогнали за кода  на Блаупункт BP050026262577
                                                                     Благодаря,хубав ден.


Ozzie

@submar
Утре вечер, по това време ще имаш код. Повече не може да се помогне. За TRAVELPILOT не съм намерил генератор на кодове, които да генерира код на момента FREE. Чака се 24 часа.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

submar

#2901
Благодаря,днес и аз направих опит и започна да отброява от 23-59-59 надолу и че ще пратят мейл до другия ден но си помислих че е нещо гнило,но ще пробваме. Приятна вечер.  Колега "Оззи" Получих кода , и ми е любопитно дали и към теб ще генерира същия, този който получих е 9548, сега ще търся букси, защото съм с ЕОН6000 и се различават.

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

submar


vilkata96

Здравейте на всички!🙂
Нов съм и предварително се извинявам ако въпросът ми е неуместен и не е за тази тема. Имам радио-касетофон Philips
MODEL NO:22RC200/65
TOT380
FD0399369051458
Иска ми код и след няколко неуспешно опита изписа 7error
Как да открия кода?

Ozzie

@vilkata96
Ако питаш за Пежо, сори, не си в правилния форум.
Като съвет - не пробвай повече да вкарваш каквито и да е кодове, за да не го блокираш окончателно.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

vilkata96

Цитат на: Ozzie в 03 Март 2022 21:25:20@vilkata96
Ако питаш за Пежо, сори, не си в правилния форум.
Като съвет - не пробвай повече да вкарваш каквито и да е кодове, за да не го блокираш окончателно.

Разбирам а някакъв линк за пежо форум понеже не мога да открия правилното място

Ozzie

https://peugeotclub.info/forum/

P.S. Има и още един форум посветен на Пежо. Него оставям да го намериш сам.
Може да пробваш и във форума на Ситроен.

P.S.P.S. Видях, че си се справил. :)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Наблюдател

Здравейте и аз имам проблем с кода на моето радио на форда. Може ли да ми помогнете ?
Модел : 6000NE 
S.N.: M286931
Part N: YS4F-18C8156-AA
Благодаря Ви предварително !
^-^ 

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...