Радиото ми иска код - тема за разкодиране

Започната от Pyrhel, 16 Септември 2011 22:45:31

« назад - напред »

0 Потребители и 6 гости преглеждат тази тема.

Калин Луканов

Цитат на: Ozzie в 23 Декември 2019 15:48:57
Ако двигателя не е работил, нормално е да ти изпише 1 hour mode.
След като изтече този един час, музиката спира сама. Направено е с цел да се предпази акумулатора, ако я забравиш да свири на не работещ двигател.
Да, така е. Благодаря ти много. Извинявай за забавянето, но понеже ще го продаваме и го вадя по-рядко от гаража. Затова не бях проверил досега радиото. Благодаря!


dusiata

Здравейте,моля и аз за помощ за код.Серийния номер е M093357 модел B3 LOW CD.Ако ми кажете и как се въвежда кода ще супер.Благодаря предварително.

Power_V

Привет и от мен с моя Форд Фюжън. Серийния си го изведох на дисплея с комбинация бутони 2+6 задържани за 2-3 секунди. Може да се пробва и с 1+6, едното или другото работи.

Сериен: M009153

Благодаря за съдействието!

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Power_V

Мерси, бат Ози! Музиката прозвуча отново в купето. :D

Ozzie

За нищо.
Можеше и сам да се справиш. В първото мнение на настоящата тема има сайт, генериращ кода on-line.
В едно от мненията ми на предната страница съм посочил и друг.
Четене му е майката.
(beer)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Power_V

Пробвах се сам, но в първия линк ми изкара код с букви и останах изумен - ERR1. Туй ми бил кода, та си рекох дай да ползвам жокер от публиката.  ::)

Ozzie

Цитат на: Power_V в 14 Януари 2020 12:20:01....в първия линк ми изкара код с букви и останах изумен - ERR1.
'ми нормално, след като М-то ти било на кирилица, а не на латиница  (dwo)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

zloster

Цитат на: Power_V в 14 Януари 2020 07:56:52
Привет и от мен с моя Форд Фюжън. Серийния си го изведох на дисплея с комбинация бутони 2+6 задържани за 2-3 секунди. Може да се пробва и с 1+6, едното или другото работи.
Това със задържането на бутоните не работи, ако радиото (CD6000, KW-нещо-си е модела) е произведено към края на 2005-та година и след това.
Чукча не читател, чукча - писател.
Смисъл, произход и употреба са пояснени на http://dslov.ru/pos/38/p38_229.htm
За обогатяване и подобряване на говорно-писмената ни култура: https://rechnik.chitanka.info/ http://ibl.bas.bg/rbe/ https://rbe.chitanka.info/

ИванМД

Здравейте, купих Хюндай Тусон и се оказа, че радиото е кодирано.
Моля за код, Blaupunkt GMBH 881  BP102155517446.
Благодаря предварително.
Лека вечер.


djpetroff

Здравейте. Радиото е модел 6000 със сериен номер V251452. Възможно ли е да ми предоставите код за разкодиране.

jjb

Здравейте, радиото ми иска код. Модел 6000 с сериен номер V301942. Ще може ли код?

Ozzie

#2772
@djpetroff
5070

@jjb
0131
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

jjb


tonazi

Здравейте блокирах си радиото M03 1147 Може ли кода

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Focus50

Добър вечер,аз имам проблем с това радио не мога да генерира никъде код,моля за помощ

Ozzie

@Focus50
Темата е за разкодиране на устройства, вграждани в автомобили Форд при тяхното производство.
За всички други марки и модели, питайте в съответния форум или се обърнете към сервиз.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Viliev

Здравейте, моля за помощ за:
Serial V 032265
Mod SD3XX, предварително благодаря.

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...


Viliev

Много благодаря, успешна седмица.

ск

Здравейте колеги
радиото ми не тръгва иска  CODE
Модел : SINGLE CD - KW2000
Ser. number: V 081756
Part. Number 6S61-18C815-AG

Разкачих акумулатора и сега ми иска CODE

Благодаря предварително за съдействието!

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

ск

Много благодаря за бързия отговор

Gzuz115

Здравейте колеги , нов съм форума преди месец си купих Форд фокус мк1 1.8 zetec. Сменях акумулаторна батерия и също бих искал да помоля за съдействие с код за CD
М076349

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Gzuz115


Петко Петков

радиото мо иска код ночера на радиото е м053141 благодаря предварително

Ghost_777

#2788
Здравейте, нов съм във форума, моля, за код за Sony DAB на Форд Галакси SN: S0CD1X9V002531 , CS: FE1F56C8 . ( НЕ ЗНАМ ДАЛИ СЕРИЙНИЯТ НОМЕР Е С НУЛИ ИЛИ С БУКВАТА "О" , ИЗПИСАЛ СЪМ ГО С НУЛИ, В СЛУЧАЙ ЧЕ Е С БУКВАТА "О", КОПИРАЙ ТОЗИ SN: SОCD1X9VОО2531)
Възможно е серийният номер да е само: V002531 . Това го прочетох някъде из темата в предходните страници.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

П.С. Остави колега, оправих се сам по описанието в първият пост. Благодаря!

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...