Какво не ви харесва във вашият Ford?

Започната от Bobi, 03 Декември 2012 02:23:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

martin_krastev

 :D Не са все още, ама с този размер на чистачката все едно са ме ръгнали в подводница  (rofl)


martin_krastev

Цитат на: amplified в 18 Февруари 2013 16:35:18
Да не са почнали да правят фокуси без задна чистачка? :P
Между другото май избързах с изказването за комбитата :D, като видях твоето направо паднах.
Поздравления за мерака, превърнал си колата в шедьовър   (bow)

Alexi

Цитат на: martin_krastev в 18 Февруари 2013 17:14:42
:D Не са все още, ама с този размер на чистачката все едно са ме ръгнали в подводница  (rofl)
купи си седан ,няма го тоя проблем :))

TourneoRS

Не ми харесва че първия собственик си го е купил гол като пушка , без никакви екстри .Няма хидравлика , централно ,задна чистачка , най-голямата екстра е парното  :D . Лоша поръчка , боята не е на ниво буквално на места е паднала и отдолу е излязла основата . Ръждата е ясна за всеки , не му харесвам и осветлението на таблото , на включени къси светлини не се вижда ламБата че свети . Калпави ключалки , седалки с лошо качество  - дунапрена излиза през цепнатините на плата . Много трудно управление на място без хидравлика , при каране не се усеща че няма но иначе е Ад . Но все пак да не забравяме че е автомобил на 22 години .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

BIGFORDFAN

 Нормално е за по-ниския клас на Форд колега, затова за тия пари се взима едно Мондео мк1 и поне ще имаш всички необходими екстри, пък и частите и екстрите за тях са на смешни цени вече...

П.С. един колега мисля че подарява салон от Мондео мк1 (перфектен, плюшен), мисля че ще ти свърши чудесна работа.

Compare

#65
Нямането на:
1.Подгряването на седалките.(Зимен пакет)
2.Подгряването на страничните огледала .
3.Контрол на дистанцията.(Parkdistanscontrol)
4.Като духа силен вятър по магистралата се отразява и на шофирането (с една дума градска кола)
Като цяло общо взето съм доволен.

Dmitarcho

Титаниум, да няма подгряване на огледалата ?!?
Ръца Пръца

Bobi

Подгревът на страничните огледала се включва, когато включиш подгряването на задното стъкло. Пробвай и докладвай отново. :)

ForeverFord

При мен се включва като включа подгревът  на предното стъкло
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

whaaazp



ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

Да, ако имаш подгрев отпред са с него, както и подгрева на дюзите за чистачките. Ако нямаш подгрев на челното стъкло всичко е вързано на бутона за задното.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

whaaazp

Хм странно, останал съм с впечатлението, че се вкл с подгрева на задното стъкло... 

ForeverFord

Цитат на: Pyrhel в 15 Февруари 2014 23:28:38
Да, ако имаш подгрев отпред са с него, както и подгрева на дюзите за чистачките. Ако нямаш подгрев на челното стъкло всичко е вързано на бутона за задното.

(thup) (thup)
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

whaaazp


Мишо

Да изтупам прахта. В мойто Мондео не ме кефят 2 неща:
1-дясната чистачка не застъпва изчистеното от лявата и спира почти в средата на предното стъкло,като се получава ръбче и водата се стича.
2-крушките които светят в краката на шофера и пасажера не могат да се угасят от никъде и като оставиш врата/врати отворени светят постоянно и след време може да стопят фасонките.

Alexi

относно 1 - не си с правилния размер чистачки .. лявата трябва да е с 2-3 см по дълга

pantata

Трябва дясната да е много по-малка, 2-3 сантиметра са за никъде, остават около 10 незастъпени, аз чистя само в движение да не ми се стича, че наистина е дразнещо.

Мишо

#78
Чистачките ги купих от Кауфланд-Шампион май бяха. От зад на кутията имаше нарисувано за шофьорска една дължина а за пасажерската друга,но не помня колко бяха. В смисъл,че са за модела ужким. Идеята ми е,че самото рамо на пасажерската чистачка не минава повече разстояние от шофьорската-та ако не и по-малко даже. На другите коли почти се събират в ГМТ (така да се каже),а моите може би се разкрачват даже  :D. На Фокуса (мк1) на съседа гледам че и там са така. Просто не са го доизмислили  :o

martin1977

На Мондео МК2 дясната трябва да е 50 см, а лявата май я дават 55 ... но най-добре сложи лява 60 см. - най-добър е ефекта ... аз съм хечбек - задната ми я дават 55 см., а аз мерих днес и спокойно мога да сложа 70 ....


martin1977

Мен ме дразни в моята кола че е тромава ... ако беше мааалллкооо по-бърза, няма да искам никога да се разделя с нея .. иначе почти няма екстра, която да я няма

Besniq

(Фокус МК1)  Дразни ме "тежкия" волан и високата позиция на шофйорската седалка дори и като е смъкната на макс

Mondeicho

Нека да я разбудим малко тази темичка. Едно от най-дразнещите ме неща е разположението на бутоните за отопление и охлаждане на седалките. Понеже го използвам редовно и целогодишно не ми харесва колко е неудобно да ги пускаш и спираш. Отделно трябва да се местиш наляво-надясно за да видиш на коя степен си ги включил  :-[
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

S2N1

MK3 ST250,радиуса на завиване е скандален. Да си призная прочетох преди това, че доста от хората се оплакват. Не е нещо, което би ме спряло от повторна покупка, просто е дразнещо

ivchotr

Ръчното регулиране на хлабините на клапаните.

Ilian Petrov

Относително твърдата возия на асфалт с кръпки и неравности.
Също така, като си настроя седелката по моя ръст, мястото зад мен отеснява. А не мисля, че съм много висок - 182 см.

ekstremniat

И аз да се запиша.Най ме дразни в моят Фокус мк2, че е джия със зимен пакет ама няма подгрев на предният джам.Отдавам го,че е бензин 2.0 145 магарета ама пък дупето и кръста са ми на топло като в мондеото хахах.

ivchotr

Нямам МК2, ама няма и да имам. Дори само на снимки ме дразни червеното осветяване на таблото и радиото.

Alexi


ivchotr