Борд комп на транзит след 06-

Започната от Rady1st, 02 Януари 2013 13:08:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Rady1st

Моя показва само колко оставт километри, лостчето няма за смяна, как да го направя да показва всичките неща? На 307ца се сменя лостчето само и тръгват другите неща, тук как е?


Pyrhel

Обикновено става само със смяна на лостчето, в някои случаи обаче трябва да се смени и таблото. :(
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Rady1st

НА таблото ги има нещата, само янма как да ги сменям, много кокошкарска работа от страна на Форд :) да спестят копчето.

Pyrhel

Дисплейчето може да е очертано, но може самия софтуер на таблото да не може да ги показва. Пробвано е, затова го казвам горе със случаите :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Rady1st

Разбрах:) Как може да се провери? Според мен трябва да го има щом показва оставащите километри?

Pyrhel

Така и не хванах зависимостта кои могат и кои не. За жалост не съм намирал и нещо като каталог, където могат да се проверяват. Трябва да се експериментира.

Ако лостчето е като на мондео 3 - има ги по eBay на ниски цени. Ще пиша на един колега от форума ако има да се включи в темата :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

YaSkAwA

Ето го включващия се колега  :))
Ако е като на мондеото ще намерим да пробваме,мисля че имам.
Поздрави!!!

Rady1st

Мисля че го има на много други фордове, не знам дали само с смяна на лосчето без отключване на тази функция ще тръгне, поне на пежото трябваше и софтуерно да се пусне. Има ли Транзита дневни светлини, на ПСА се пускат софтуерно?

Pyrhel

На повечето има, да. Зависи кой тип меню се покаже в IDS-а. (IDS е като PP2000 и Lexia - сервизния софтуер)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Rady1st

Кой може да свърши тази работа :)


Pyrhel

Всички, които имат Rotunda VCM-а, Мото Пфое или ми пиши едно ЛС кога си свободен и да се видим. Или някоя неделя мини през зала Фестивална от 15ч. - гледам, че си от София - там се събираме на среща всяка седмица.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Rady1st

Ако не съм на офроуд тази неделя ще дойда с буса :) Това ми е 3тия форд, имах сиерник 2,3д, и стария транзит :)