Ford Focus Sedan на Александър

Започната от Alexander, 18 Септември 2011 20:48:26

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

BIGFORDFAN

Цитат на: Alexander в 28 Април 2012 15:22:41
Лаптоп и куфар с дрехи..
Да го копаят с тия дрехи сега, мамицата му наркоманска!  (batter)


AlexanderBozhinov

Лаптопа можжеш и да го америш според мен,обаждаш се или на официалния представител за марката лаптоп или ако е станал в софия дзъркаш на няколко интернет доставчика и си диктуваш мак адреса.за посшедното съм сигурен,защото миналатаа година така откриха на братчедката лаптопа.беше и го взел назаем техен съсед,беше влязъл през терасата слаадура,след това муу шиха устата.и вече да хвърляш всичко в багажника,аз таа правя,защото и за едно яке може да стане белята.успехх ти желая

Marlboro

На предишната ми кола, разбиха джама заради плик с потни чорапи... Вече даже кутии с цигари не оставям на видимо място, гадините дебнат. (af)
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

amplified


Alexander

Започна разглобяването:





Докато бронята тихо седеше и чакаше!  (stir)


И накрая крайният резултат след толкова мъки!




Аз съм на седмото небе  (happy) Надявам се и на вас да ви хареса!  (fri)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

ForeverFord

Супер е станало.  (happy) (happy) (happy) Бравоооо
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

amplified


ffmk1l

Честита броня. Дано скоро се видим.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

Иван Вълков


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

whaaazp

Супер е!  ^-^ Днес го видях няколко пъти МНОГО добре изглежда.


amplified

Абе мушмуроци, как направихте миялките? Искам и аз!

Alexander

Вече сме със затъмнени задни прозорци  :P





"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Alexi

и мене ме влече нещо да ги затъмня ,на черното ще е много гангстерско .. колко пари излезе и добре ли стана ?

Alexander

На черното седи уникално.. Иначе ми излезе 200 лева с Llumar фолио и стана много добре, но цената е такава защото отидохме три коли. По-принцип е 250 :) Доста променя визията!
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Bobi

Изглежда много добре! Лично аз не съм фен на затъмнените прозорци, но признавам, че колите с такива изглеждат много добре.

Vas

Супер! Много добре се е получило  (thup)

Alexander

#46
Я да събера малко мнения! Да боядисам ли тавана черен според Вас? Аз лично много се кефя на черен таван но все пак искам и вашето мнение!  До сега не го правех защото нямаше с какво да се върже, но сега след като задния прозорец е черен ще си паснат в цялостна линия! Ще се получи нещо такова! O:-)

"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

pantata

Аз подкрепям :) Мисля, че ще заспи.

BIGFORDFAN


Vas



Pyrhel

и аз съм за, ама с фолио, не с боя :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

tha22don

Цитат на: Pyrhel в 22 Юли 2012 13:46:58
и аз съм за, ама с фолио, не с боя :)
И аз бих казал с фолио, но не знам след това, ако се маха дали няма да замине и боята с него  ::)

Alexander

Не, аз слагах вече веднъж и го махнах и няма проблем, ама не седи като с боя с фолиото... Няма го лаковото покритие при него и го няма този блясък..
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

amplified

Боядисвай смело!
Аз бих също, ама моята е почти черна и само ще си дам парите :)

Alexander

Аз даже имам щета по каско, защото си затворих гаражната врата(автоматична) отгоре ми без да искам  :D Така че и пари няма да давам  ^-^
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

hotblooded

Цитат на: amplified в 22 Юли 2012 15:42:04
Боядисвай смело!
Аз бих също, ама моята е почти черна и само ще си дам парите :)
Направи го бял :) Да приличаш на Мини :)

amplified

Като каза... и моя таван е щета за боядисване :D
Като мини :)

Alexander

Вече сме с черен таван, като я измия ще има по-хубави снимки  ^-^ ^-^ ^-^

"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Alexi

пръсна ли го или го облепи с нещо ? добре изглежда .. аз от много отдавна съм с черен таван :))

Alexander

Боя е :) Значи ти ме разбираш за черния таван  :)) :))
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded