Мондеото на Alexi

Започната от Alexi, 18 Септември 2011 11:23:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Alexi

От векове не съм писал в темичката си .. то нямаше и какво ,докато преди 3 дена не ме тръшна аварийния режим - диагностика - ниско ниво в рейла  :-[ .. последва тест на обратната нафта - изненада ,дюзите са добре ,така както бяха добре и преди около 50к когато ги тествах за последно .. знаейки отлично качествата на горивата у нас реших да сменя горивния филтър ,който е на около 35к км - оказа се тотално задънен с мизерия ! А с новия колата направо излетя ,тя се е мъчела явно от известно време дори жена ми каза че нещо не върви напоследък  :D та да се има едно наум ,до скоро препоръчвах смяна на поне 30к ,но това по скоро трябва да е максимума като пробег с един филтър
Благодаря на Милчо за отзивчивостта и професионализма ,шуменци да знаят че това е сервиза .


Mondeicho

Ее супер, че само с това се е разминала. Аз моя го сменявам през смяна на маслото т.е на 20 000 км. Каква марка филтър сложи?
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Alexi

Бош вземах ,оказа се 1:1 с оригиналния само липсва емблемката на Форд на него

VENTCI

Готова е машината за писта Дракон утре  8)

Alexi

по скоро към морето мисля да спъна аз ,за последно :)

Mondeicho

Той моя оригиналния си пише Бош и има логото на Форд. (ford)
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Иван Вълков

Браво малкия дявол се е оказъл. Тия дни и аз ще сменям масло и филтри.

Sent from my LG-D290 using Tapatalk


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Alexi

от известно време парктроника отказа .. забелязах ,че не светят и крушките за заден ход проверих ги - здрави значи явно не идва ток до тях и парктроника - почнах с бушон - здрав ,но го смених профилактично ( пък и го изтървах в кората под волана което наклони везните да го сменя с нов :) ) .. смъкнах ключа за заден ход който е на скоростната кутия ( пипкава работа ) замерих го - здрав .. замерих буксата - ток идва до нея ,не е окислена .. вече озадачен събрах всичко ,и парктроника заработи ,и светлините за заден ход светят  :D Форд

hotblooded

Имах подобен проблем още като я взех - и се оправи по същия начин  (rofl)

ihovahi

Гледам писано в темата на @Alexi  - викам си айде продаде мондеото  :)) :)) :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Alexi

Мондеото ми от днес има нов собственик .. ще го виждате из Пловдив евентуално ,не е от форума . Заключвам темата ,ако някой има нещо да пита покрай колата сега или след време - на ЛС