Моето Скорпионче( SIERRA-Evolution )

Започната от vladi tanev, 09 Октомври 2011 09:37:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

scorpion4o

Аре честито и от мен.Преди време и аз им бях хвърлил око, но ме спря това че не се с ел. регулиране.Иначе са супер.


Светльо

Честито и от мен! От един скорпион 2.3 бордо на цвят ли го спазари, че го гледах пусната обява за цял ама пишеше и за части. Много му се изкефих на рекарото мислех да му се обаждам да го питам за цена, ама така и не стигнах това! Страхотен е, още един път често в много завой да те държи за напред! :)

Виктор Велев

Влади КОРАБА ще плава ли до Хасково на 29 и 30 март?

Да знам да си взимам ли спасителният пояс  (rofl)

vladi tanev

Незнам са пояс ама си вземи въжета че съм подготвил един сешоар да се вържеш че мисля да ги издухам всички не е много голям ама ще свърши работа   :)) :)) :))



SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

S.Stoyanov


Виктор Велев

Не знам за въжета ама си вземи бинокъл за да ме виждаш че мисля да те отвея на Хасково  :D :D

2.9

 :))Скорпиона турбалан..От какво е сешоара?

vladi tanev

Хмммм утре вземам флекса и започвам врати калници ламарини капаци всичко долу  :D
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

ihovahi

Вие старозагорци сте уникални. А на събора - гуми, джанти, дрифтове... сега и флексове. Браво бе.  (fri)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Илко

Влади пак се е  развилнял   (rofl) (rofl) (rofl)
Илко


vladi tanev

Така реших се малко да пораздвижим така забравената темичка и малко да покажа какво общо взето се случи досега.
Първо се стигна до това


имах доста проблеми със загубата на масло и затова мотора вън малко семеринги да се сменят и гарнитурки и реших малко изобразително изкуство да покажем на картера




най накрая проблема със течовете и загубата на масло се реши и засега спря  :D
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

vladi tanev

Продължаваме със изобразителното изкуство



SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа