Ford Mondeo MK2 2.5 V6 ST

Започната от silver_lcs, 02 Април 2012 21:13:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

silver_lcs

Цитат на: dmitarcho в 07 Юли 2013 20:26:22
Супер са добавките :) Нямам търпение да го видя на живо това Монди ... :P Евалата за труда ;)
благодаря за хубавите думи .....
ПС:кои добавки колега  ::)


Dmitarcho

ФАрове .. фарове ... :P
Ръца Пръца

silver_lcs

Цитат на: whaaazp в 07 Юли 2013 17:12:49
Мн добре изглежда  8)
Доста си излъскал фаровете, като нови са!
ами ходиха за рециклиране и полиране на стъклата няма как да не са като нови :)



Цитат на: dmitarcho в 08 Юли 2013 07:40:53
ФАрове .. фарове ... :P
;D

ffmk1l

Колега, страхотни са, дай на лични ако може повече инфо за това къде ти ги полираха, цени и т.н. Моите имат следи от камъчета, така и не ги оправих, знам, че с цериев оксид се полират.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

hotblooded

 Якооооооо, с четириочките вади направо хищен поглед!

silver_lcs

Един "домашен" интейк и разбира се KN филтър... (rofl)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Alexander

Евала, уникално...  (bow) Предполагам се е усетила разлика?
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

didon80

Мда интересно решение, макар че още няма да е усетил разлика, тъй като без акумулатор ще му е трудно......

Bobi

Браво за хъса и желанието. Определно ще се усети разлика, но нека изчакаме колегата да направи "теста".

Надявам се, че приемаш и критики :) . На мен с новите фарове предницата ми изглежда някак странна, не мога да обясня точно, но с тези фарове сякаш се е позагубила линията, която я имаше с предишните. Решетката стои някак неестествено с тези фарове. И нещо, което искам да кажа отдвана... За Бога, махни това фолио от предния капак! Ще видиш, че е много по-добре без него.  (beer)

Светльо

Брутално е станало, вече ще си диша свободно както се казва. А за фолиото Боби, на живо е много яко, на снимки наистина не седи толкова добре ама на живо е брутално слива се почти на-пълно с цвета на колата и се вижда само лекото проблясване на самото фолио.  ^-^


К.Методиев

Добре е станало, а той акумулатор си има просто отдавна е преместен в багажника.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

silver_lcs

Цитат на: Alexander в 21 Юли 2013 16:21:17
Евала, уникално...  (bow) Предполагам се е усетила разлика?
най-вероятно има но все още немога да я усетя както трябва....

Цитат на: Bobi в 21 Юли 2013 18:38:58
Браво за хъса и желанието. Определно ще се усети разлика, но нека изчакаме колегата да направи "теста".

Надявам се, че приемаш и критики :) . На мен с новите фарове предницата ми изглежда някак странна, не мога да обясня точно, но с тези фарове сякаш се е позагубила линията, която я имаше с предишните. Решетката стои някак неестествено с тези фарове. И нещо, което искам да кажа отдвана... За Бога, махни това фолио от предния капак! Ще видиш, че е много по-добре без него.  (beer)
приемам критики...странна е предницата но определено не бих заменил моретте-тата за други фарове...правят колата различна а и са доста редки поне тук ..фолиото ми харесва ,на живо изглежда по добре отколкото на снимки...

Цитат на: didon80 в 21 Юли 2013 18:29:14
Мда интересно решение, макар че още няма да е усетил разлика, тъй като без акумулатор ще му е трудно......
от доста време се намира в багажника просто още не е дошъл реда да подредя кабелите но и това ще стане в скоро време просто не съм го доизмислил  ;D

Цитат на: Светльо в 21 Юли 2013 20:55:55
Брутално е станало, вече ще си диша свободно както се казва. А за фолиото Боби, на живо е много яко, на снимки наистина не седи толкова добре ама на живо е брутално слива се почти на-пълно с цвета на колата и се вижда само лекото проблясване на самото фолио.  ^-^
на снимки много неща не са хубави но те са за да се добие обща представа :)

Цитат на: DidiBao в 21 Юли 2013 21:32:39
Добре е станало, а той акумулатор си има просто отдавна е преместен в багажника.

ами за домашно изпълнение е добре ,не е най-красивото но като за експеримент ще върши работа

deshi

ако питаш мен ...важно е цялото излъчване на колата ... не ме кефят тея дето само кичат скъпи пластмаси ... и дотам ...
1 което за мен е важно имаш най добрия перформънс пакет за МК 2 2.5 дуратек-а сложил си го ти .. колата не  е дошла така ... оценям ти усилията понеже съм сменял мотори и знам какъв е кефа да качиш левела ... така че адмирации за това
2 пакет СТ ... мисля че заводския тунинг е най добър винаги ... така че доказва се че имаш вкус
3 джантите ... не мога да  ти намеря косур
4 интериора постарал си се и ефекта се вижда
5 окачване ... пуснал си я ... без това не става завършена
6 база за тунинг ...мондео комби ... мен лично ме кефи понеже обичам комби ...а  и си първия който го прави
7 моретките и ин-тейк-а бих направил всичко по същия както си го направил ти

-Фолиото ... според мен стои добре но на твое място бих инвестирал в един истински карбонов капак шото ти е лицето на колата ... а всичко останало е направено перфектно
-другото което бих направил на твое място за да доразвия колата  напълно е 4Х4 или само задно ....

иначе ако трябва да  ти дам оценка по точки за свършената работа
... бих ти дал 10 от 10 ... понеже ми е ясно през какво си минал ... и какво ти е  струвало ... и пак да кажа като цяло мисля че колата е чудесен пример за тунинг проект ...
поздрави и се надявам да  се запознаем на калояново  следващия месец   
пс.  махни си кавичките от заглавието на темата ... понеже колата вече наистина е СТ
Грозен си кат` OHC  .....

silver_lcs

#103
Да се похваля с новата придобивка...слабичка е 600 кубика 125 коня  (rofl)
PS:немога да разбера защо когато сложа повече от 1 снимка ми дава грешка на страницата.... ::) ::) ::) ::)



Uploaded with ImageShack.us


silver_lcs


silver_lcs


silver_lcs


Bobi

Защото ги слагаш в размер за 50 инчов телевизор.

Честито за покупката! И умната!!!

bay_huy

Честитка!! Натегай разумно че е студено вече и не държи много много :D

К.Методиев


- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


silver_lcs

Малко да обновя темата с капачка за резервоар напълно алуминиева с гравирано лого....



Светльо

аа красота. Много добре се е получило  ^-^

К.Методиев

Евала направи я.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.