Ford Sierra 3dr Cosworth

Започната от sierrata, 25 Март 2012 22:40:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

deshi

Притискател SACHS ,за сиерра DOHC  и керамика , спаьяват нещата , пробвано е държи , но трябва притискатела да  е нов и маховика да е изравнен за да може да легне по хубаво , иска и малко раъработка да легне и си готов ...
Грозен си кат` OHC  .....


sierrata

Ами той маховика е видимо гладък а притискателя е валео кажи речи нов но веднъж е опечен диск с него, а иначе да се похваля май ще има още една сиера в двора  (hrn)
Only cosworth is my God

deshi

С нормалното феродо може и да се получи със стар притискател , но с керамиката няма шанс , там всичко трябва да  е ново , мога да покажа и нагледни примери със стар притискател как керамиката не ляга ...и маховика става лилав...
Грозен си кат` OHC  .....

sierrata

Момчета продавам си 17-ките от днес, намерих си бойни джанти и тези ми остават излишни
Only cosworth is my God

sierrata

#154
Здравейте отново! Преди малко си взех маховика от шлайфист ама той малко се оакал направо осрал и сега се чудя къде може да се балансира  ::)

Only cosworth is my God

sierrata

Eто ни и с охо-бохо, тук е със стоковия изпускател но започвам да работя нов  ^-^
Only cosworth is my God

2.9

Радвам се че има раздвижване :))твоята тема ми е от любимите и всеки път като я видя тази сиера супер се надъхвам.XR4 купето ми е най най фаворитната форма на сиера и понякога ме яде че не намерих такова за моя проект-щях отдавна да си карам вече.Иначе две такива оставих през годините без мотори но и двете бяха невъзможно изгнили :-[.И ти виждам яко бачкане си избачкал но резултата ще е мега як.Поздрави и успех до края!

sierrata

Благодаря колега! Ето малко мат'рял от днеска :)

кутийките за ролкейдж

багажника по края беше прогнил целия- всичко изградено на ново

малко е ръждиво  ама няма проблем :)

:D

и фланците за новия изпускател  ^-^

Поздрави!
Only cosworth is my God

sierrata

Only cosworth is my God

SICKandPROUD

Ехеее една от любимите ми теми пак е на дневен ред. Я казвай как вървят нещата, покри се със Сиерката за доста време.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


sierrata

Здравейте! Мъчих се да публикувам от телефона ама общо взето не ми се получи в предния пост  ;D колата е процес събиране









За сега е това на дневен ред :)

Поздрави!
Only cosworth is my God

SICKandPROUD

Дзверо се заформя, мога ли да попитам колко излезе мегата и с нея какви са очакванията като коне?
Пс: като е готова си запазвам кръгче :)


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

2.9

Истинскa крaсотa!Мaй си готов дa пaлиш?

sierrata

#163
Много благодаря колеги! Щях да паля ама бензинлвата помпа припадна нещо след смяната ще пробваме пак :)

Мегата я взех употребявана иначе нова на Дек е мисля към 1000 или малко над
Only cosworth is my God

sierrata



https://www.youtube.com/watch?v=KCvp-dyfF3E

вече разработваме :) финален етап боя

Поздрави!
Only cosworth is my God

Радко

Ама визията е страхотна! С тези джанти ... ще стане истинска красота!  8)
По-важното сега...в следващото клипче да си изсъска както трябва - не да подсмъча леко леко по този начин  :))
Успех!  (fri)