Радиото ми иска код - тема за разкодиране

Започната от Pyrhel, 16 Септември 2011 22:45:31

« назад - напред »

0 Потребители и 4 гости преглеждат тази тема.

ivan72

Здравейте.някой би ли помогнал:SERIAL NO:
V 019400


Stanislav12

Здравейте,

Можете ли да напишете код за радио: V214098

Благодаря

dj_nako

Колеги може ли някой да помогне с код за радио на Фиат?

bogege

Цитат на: ivan72 в 19 Април 2018 10:02:30
Здравейте.някой би ли помогнал:SERIAL NO:
V 019400

Опитай с код  2452

bogege

Цитат на: Stanislav12 в 20 Април 2018 19:08:45
Здравейте,

Можете ли да напишете код за радио: V214098

Благодаря

Опитай с код  0346
Успех!

NikolayShtipkov

Здравейте,

Можете ли да код за радио: 6000CD , V214098, 14C044

Благодаря

bogege

Цитат на: NikolayShtipkov в 22 Април 2018 10:40:52
Здравейте,

Можете ли да код за радио: 6000CD , V214098, 14C044

Благодаря

Поста над твоя не те ли устройва!!???? ::)

fiesta_88

Здравейте! Имам нужда от помощ - трябва ми код за радио М330960. Може ли да ми помогнете? Благодаря сърдечно! :)

BODURA

Цитат на: fiesta_88 в 23 Април 2018 13:52:44
Здравейте! Имам нужда от помощ - трябва ми код за радио М330960. Може ли да ми помогнете? Благодаря сърдечно! :)
2922

NikolayShtipkov

Цитат на: bogege в 22 Април 2018 15:40:09
Поста над твоя не те ли устройва!!???? ::)
Не работи ... и се искал този код с ''C''


борисов

Здравейте!
Трябва ми код за радио модел 5000NE, Serial № M096641.
Може ли някой да помогне!
Благодаря предварително!

blsabb

Цитат на: борисов в 25 Април 2018 20:15:25
Здравейте!
Трябва ми код за радио модел 5000NE, Serial № M096641.
Може ли някой да помогне!
Благодаря предварително!
4631

борисов

Благодаря още веднъж. Кода стана.

Пепи Николов


Пепи Николов


bogege


ванката

Здравейте от вчера съм собственик на фиеста 2007 със сд 6000 при сваляне на акумулатор поиска код дилърът ми даде един но не го прие.След няколко опита постояно изписва wait и върви таймер който се подновява на 30 м.Ходих при майстори но всички казват че не могат да го оправят и ме пращат във форд мотопфое но във нашия град нямаме. Нуждая се от помощ или поне съвети. Не знам дали е важно но по радиото има следи отстрани все едно от отверка.

Пепи Николов


bogege

Цитат на: ванката в 28 Април 2018 20:37:43
Здравейте от вчера съм собственик на фиеста 2007 със сд 6000 при сваляне на акумулатор поиска код дилърът ми даде един но не го прие.След няколко опита постояно изписва wait и върви таймер който се подновява на 30 м.Ходих при майстори но всички казват че не могат да го оправят и ме пращат във форд мотопфое но във нашия град нямаме. Нуждая се от помощ или поне съвети. Не знам дали е важно но по радиото има следи отстрани все едно от отверка.

Напиши си серийния номер и кода, който ти е дал дилъра!?
НЕ вкарвай повече грешни кодове,че ще го блокираш!

ванката

Здравей опасявам се че съм го блокирал -минутите вървят постоянно а кодът който ми даде продавачът е 7364 определено е грешен .сериен номер не ми даде.


bogege

Цитат на: ванката в 29 Април 2018 20:14:52
Здравей опасявам се че съм го блокирал -минутите вървят постоянно а кодът който ми даде продавачът е 7364 определено е грешен .сериен номер не ми даде.
Ами той серийния номер е на табелите на металната кутия на радиото!
Напиши всичко каквото виждаш по тези табели или ги снимай и ги качи някъде и дай линк за да може да ги видим! Вече какво ти изписва дисплея като го включиш?
И прочети пост №1 в тази тема за да се ориентираш.

ванката

на 11 май ще ходя до Пловдив там дали ще успеят да ми помогнат-за форд мото пфое ако отида например

ванката

нямам щипки за радиото и не съм го свалял- преди два дни го купих -пише wait и изписва обратно броене от 30 м назад постоянно -като се занули и почва отначало.

bogege

Цитат на: ванката в 29 Април 2018 20:53:20
на 11 май ще ходя до Пловдив там дали ще успеят да ми помогнат-за форд мото пфое ако отида например

Дали ще ти свършат работа не знам, но до тогава има много време може да се опиташ да си помогнеш и сам като се опиташ да демонтираш радиото и да направиш каквото съм те посъветвал!

bogege

Цитат на: ванката в 29 Април 2018 20:55:31
нямам щипки за радиото и не съм го свалял- преди два дни го купих -пише wait и изписва обратно броене от 30 м назад постоянно -като се занули и почва отначало.

Докато пише  WAIT код не може да въведеш, трябва да ти изпише 4 чертички и тогава може да въвеждаш код!!
Опитай да го оставиш включено по време на движение поне за един час за да изтече тоя таймер 30 мин. да видим дали няма да се появят тези 4 чертички!!?? И ако не се получи по добре търси в Пловдив сервиз за разкодиране за да ти го оправят!

ванката

изчаквах го няколко пъти -три със сигурност но започва отначало.търсих щипки и във интернет но не можах да намеря ако някой може да услужи ще платя доставката и връщането на щипките и ще почерпя разбира се

bogege

Цитат на: ванката в 29 Април 2018 22:09:05
изчаквах го няколко пъти -три със сигурност но започва отначало.търсих щипки и във интернет но не можах да намеря ако някой може да услужи ще платя доставката и връщането на щипките и ще почерпя разбира се

"ванка"при така дадената информация не виждам с какво повече мога да ти помогна!
Ти даже и една снимка на радиото не направи!!??
CD 6000 има много моделии.........!!? Кой е твоя само ти си знаеш!

ванката

съжалявам не знаех че има и други модели 6000сд сега съм я оставил да я обслужат четвъртък като я взема ще снимам радиото

Metodi


bogege