София мези!

Започната от Pyrhel, 13 Октомври 2013 01:36:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Освен да кажа, че НЕприсъединилите се могат да съжаляват. Бяхме 6 човека, времето беше добро с изключение на бързото изпращане към 5:30.

Радвам се, че изчистихме мястото, защото явно пълни нещасници го бяха замърсили с изпочупени стъкла, салфетки, кутии и т.н.

Ето и няколко снимки:




Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


freeflight

За неделя дават хубаво време, ако искате пак вместо Фестивална да се разходим някъде? Може с ядене, може без - според маршрута.
Повечето проблеми идват от главата... Особено ако е празна.

pantata

Този път и аз съм на линия :)

Pyrhel

Винаги съм за, особено ако има и цър-пър.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Lucy

Аз съм по-скоро за разходка. Ако се решим за пикник, предлагам да отидем отново на Буката. Много е приятно там.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

lordextra

... и последно утре къде, кога, как и тн. ...
Не е скъп Бензина, Заплатите са НИСКИ. "Бяло, червено, зелено"- цитат на 3-те Б-та за знамето на България.

senatora

Аз само да споделя...
утре съм за риба на Нови Хан
това са GPS координатите: 42.613006° ,23.611004°
Ако има желаещи да звънкат
Имам въдици и за още хора
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

freeflight

Добре звучи. А риболовен билет трябва ли?
Повечето проблеми идват от главата... Особено ако е празна.

senatora

Не трябва
Искат 8 лв за въдица и можеш да си вземеш до 3 бр риби до 5 кг
Големите ги пускаш
Аз вече пътувам на там
Имам 3 свободни въдици  8)
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

senatora

Днес куцо от към риболов,но поне бира и кюфтета имаше :)
Имах и гости  от Клуб Форд /ама без Форд/
и добре че преди тръгване едно шаранче се бутна във въдицата ми ,че иначе си бях капо

МЕЖДУ ДРУГОТО ТАМ Е МНОГО ПОДХОДЯЩО ЗА ПИКНИЦИ/АКНИЦИ/ питах човека и няма проблем за барбекю,а и има полянка,сянка и т.н

Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)


freeflight

Благодаря за поканата, мястото няма грешка. :)
Повечето проблеми идват от главата... Особено ако е празна.

Pyrhel

#71
Айде довечера да ядем картофи, в Младост правят големи и свински порции :D

Едит: ще го отложим за друг път
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Направихме набързо организация за клубна сръбска клубна скара. Който иска - довечера от 9:30 в сръбската скара (Несаница) на Шипченски 46в (срещу големия паркинг до Еко-то): тук.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Фордова среща... Изтървахме ключа на Томи  :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Pyrhel

Времето се оправи и имам предложение. Да направим един кензник вместо нормалната среща в неделя на Фестивална.

Имам 4 предложения за места - първото е онова по-горе, над Кокаляне, второто е след с. Железница, на някакво старо обръщало на рейсове, третото - над гара Бов - Вазовата екопътека (има бесетки) и последното е на Витоша - или Дендрариума или до х. Момина скала.

Последния вариант не ми се струва много удачен, защото минават много хора и едва ли ще е приятно, но пък има вариант за една разходка до Боянския водопад (средна трудност пътека).

Вазовата екопътека е много приятен маршрут, лек, също има водопад.

След Железница съм почти 100% сигурен, че ако не отидем рано-рано ще е заето, но пък има река много близо и е доста приятно.

Над Кокаляне пък има чишмъ до бесетката, но вероятността да е заето е доста голяма и трябва да отидем по-рано.

Мераклии за кебапчетааааа? :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Septerra

Аз по принцип бих дошъл с голям кеф, но тази неделя съм цял ден с BMW i8 и не ми се ще за миг да слизам от нея... :D

Ако се проведе отново в следващите уикенди, ще мина със сигурност. :)

opex

Мога да ви ориентирам малко по две от предложенията.
Миналата година ходихме на водопада Скакля и Вазовата еко-пътека.
За там има два варианта: 1. паркира се долу в началото на еко-пътеката, ако сте късметлии има едно капанче до което може да се спира, и от там се поема на горе. Катеренето никак не е малко искам само да натъртя. Освен в подножието на самия водопад по-широки местенца за барби няма или не помня да има по цялата пътека, освен най-горе в края и, където има супер яки полянки, има и беседка с уникална гледка. За това идва вариант 2: с кола горе до селото (Заселе). Там има и един комплекс много готин със самостоятелни къщички и т.н. и т.н. и заведение за хапване + магазин, за инфо само, че нали уж барби ще се прави, но поне ако е забравн хляб, вилици пластмасови, вода и тн там е близък вариант да се набавят. Та, качвате се с кола до селото, има един огромен плац, където може да се паркира и ако всичко е напазарувано директно се тръгва по пътеката към водопада надолу и след 5-6мин се стига до поляните.

За над Кокаляне, преди 3-4 седмици ходихме пак 4 коли народ да си направим барби и да се попечем. Имаше още две компании, едната 4 тинейджъра 2м/2ж до мини-масичката близо до огъня, другата компания 2 семейства с деца, колела и т.н. на беседката. Ние бяхме 12 човека като разпънахме одеала близо до чюшмътъ, играеше се федербал и имаше широко място за всички. Има огнище както до минимасичката, така и до беседката, макар че семейните си носеха газов котлон да си готвят. Всичко това казвам, че не е задължително да се ходи рано, място има :) Най-много да се хване беседката, защото така или иначе може да дойдат хора, но и това не е кой-знае какъв бонус.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

mirohristov

Аз утре съм ангажиран до 14.00 и няма да мога да участвам в това много добро начинание.
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

opex

А решено ли е, че ще се ходи? В друг смисъл - дали ще има хора на Фестивална или да не бия път.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


Pyrhel

Няма мераклии, за сметка на това направихме близка еднодневна разходка:




Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

lordextra

Нещо акник за утре 19 юли 2015 на буката, там ще сме за сега 3 коли, има ли желаещи ?
Не е скъп Бензина, Заплатите са НИСКИ. "Бяло, червено, зелено"- цитат на 3-те Б-та за знамето на България.

senatora

Аз да се похваля къде бях миналата седмица
това е малко преди златните мостове
много е приятно мястото особено ако сте с деца
има и чешмичка
ако някой иска жокери как да стигне по телефона или да пише тук


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

opex

Аз искам жокер Ники :)
По отношение акника утре - кои са колите, да знаем отпада ли Фестивална в 3
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

Мяза на дендрариума.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

senatora

#86
ами значи е дендрариума.... ^-^макар че май дендендрариума е по-в началото
а тази полянка е на около 1 км навътре в гората
ама е много приятно
само,че трябва да се ходи най-късно в 9
защото след това започват да идват много хора
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

Lucy

Малко да up-на темата... Утре вечер ще си имаме гости от далечко. @Ина Тодорова и @ForeverFord утре акостират в София и ви предлагам да се организираме :)
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Ина Тодорова

Ще се радваме да се съберем  ^-^ ^-^ ^-^

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.